Pronat e fundit

Apartament 2+1 per shitje prane Stadiumit Dinamo ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane Stadiumit Dinamo ne Tirane

Apartament per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Hyrja eshte ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe  te brendshme prej 91,3m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 t...

me shme

Vile 2-kateshe per shitje prane TEG ne Tirane

Vile 2-kateshe per shitje prane TEG ne Tirane

Vile per shitje ne Lunder shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane. Vila eshte ndertuar vitet e fundit dhe pozicionohet ne nje rezidence te vogel me vila. Ka nje siperfaqe prej 290 m2 te brendshme dhe 620 m2 pjese...

me shme

Toke per shitje ne zonen e Shkozes ne Tirane

Toke per shitje ne zonen e Shkozes ne Tirane

Toke per shitje ne rrugen Spahiu ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe prej rreth 400 m2, permasat e se ciles jane 18 metra me 22 metra. Eshte e pershtatshme per ndertim vile.  Ndodhet rreth 100 metra larg rruges krye...

me shme

Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri 3-katesh me ashensor. Ka dy dhoma gjumi, dy tualete,nje korridor, nje ballkon , nje sallon se bashku me kuzhi...

me shme

Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri e pajisur me ashensor.  Siperfaqja totale e shtepise eshte 141.6 m2 ndersa siperfaqja ...

me shme

Apartament 2+1 me qira prane rruges se Kosovareve ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane rruges se Kosovareve ne Tirane

Apartament me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.  Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor.  Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, ko...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 102 m2 te brendshme te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete qe nd...

me shme

Apartament 2+1 dupleks me qira ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane

Apartament 2+1 dupleks me qira ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane

Apartament dupleks me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 4 te nje ndertese 4-kateshe me ashensor ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 e organizuar ne 2 dhom...

me shme

Ambient zyre me qira prane Kullave Binjake ne Tirane

Ambient zyre me qira prane Kullave Binjake ne Tirane

Zyre per qira ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 4-kateshe. Ka nje siperfaqe prej 168.7 m2 te organizuar ne 5 ambiente zyrash, ambient ngrenie, tualet dhe korridor. Ambienti ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter