Pronat e fundit

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne zonen e Bllokut ne Tirane

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne  zonen e Bllokut ne Tirane

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri afer Librit Universitar ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e tete te nje ndertese te re me ashensor.Siperfaqja e totale e zyres eshte  132 m2 dhe me ndarje  te...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje kompleksi ne ndertim. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 117.83 m2 dhe siperfaqja e brendshme 100.77 m2. Organiz...

me shme

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ne perfundim te ndertimit. Ka nje siperfaqe totale prej 71.2 m2 dhe siperfaqe e brendshme 62.6 m2. Or...

me shme

Apartament 2+1 me qira ngjitur me rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ngjitur me rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne  rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 86 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, bal...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Konferenca e Pezes ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Konferenca e Pezes ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane Birra Tirana prane mbikalimit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ne ndertim. Ka nje siperfaqe totale prej 93.45 m2 dhe siperfaqe e brenshme prej 81.08 m2. Organizohet n...

me shme

Apartamente per shitje ne rrugen 5 Maji ne Tirane

Apartamente per shitje ne rrugen 5 Maji ne Tirane

Apartamente per shitje ne rrugen 5 Maji ne Tirane. Apartamentet ndodhen ten je kompleksi ne ndertim. Ofrohen apartamente 2+1 dhe 3+1 me siperfaqe si me poshte: -Apartment 3+1, siperfaqe totale 120.09 m2 dhe siperfaqe ...

me shme

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane Xhamise ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, dy dhoma gjum...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane qendres tregtare Teg ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje rezidence ne ndertim me ndertesa tre kateshe. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 117.65 m2 dhe siperfaqja...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kongresi I Lushnjes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te sapondertuar. SIperfaqja totale e apartamenti eshte 82.87 m2 dhe siperfaqja e brendshme 72.06. A...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter