Pronat e fundit

Ambient tregtare per shitje prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane

Ambient tregtare per shitje prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Aleks Buda ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane Pallatit me Shigjeta. Siperfaqja totale prej 64 m2 perfshin ambient per servis makinash, n...

me shme

Apartament 3+1 per shitje prane Shkolles Mihal Grameno ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje prane Shkolles Mihal Grameno ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati ekzistues.  Ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne sallon dhe aneks kuzhine, tre dhoma gju...

me shme

Vile 3 kateshe me qira ne Rezidenca Long Hill ne Tirane

Vile 3 kateshe me qira ne Rezidenca Long Hill ne Tirane

Vile 3 kateshe me qira prane TEG ne Tirane. Kjo shtepi ndodhet ne nje nga rezidencat me moderne ne Lunder, e cila ofron privatesi, qetesi dhe siguri. Gjithashtu ne brendesi te rezidences do gjeni bar ristorante, pishin...

me shme

Vile 1 kateshe me qira afer Kompleksit Grand ne Tirane

Vile 1 kateshe me qira afer Kompleksit Grand ne Tirane

Vile me qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe prej 78 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon. Banesa ofrohet e mobiluar me nje stil komod dh...

me shme

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne vitet 1999-2000. Ka nje siperfaqe prej 118 m2 e cila organizohet ne nje hapesire te madhe open space, nje ambient zyre...

me shme

Shtepi dhe toke per shitje ne Borsh

Shtepi dhe toke per shitje ne Borsh

Shtepi dhe toke per shitje prane plazhit ne Borsh. Fshati i Borshit karakterizohet nga elemente natyrore te cilat jane kyc per zhvillim e turizmit ne bregdetin Shqiptar. Pikerisht ne kete fshat, 3 minuta larg detit te ...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne Lungomare ne Vlore

Apartament 1+1 per shitje ne Lungomare ne Vlore

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Murat Terbaci ne Vlore. Kjo hyrje totalisht e investuar eshte pjese e nje kompleksi te ri ne Lungomare, duke u pozicionuar ne katin e katert te tij. Kompleksi eshte i nje ndertimi ci...

me shme

Ndertese 2-kateshe per shitje ne zonen e Lezhes

Ndertese 2-kateshe per shitje ne zonen e Lezhes

Magazine per shitje tek rruga Lezhe-Vau i Dejes ne Lezhe. Ndertesa e ndare ne 2 kate dhe me siperfaqe ndertimi 293 m2 dhe siperfaqe trualli 1860 m2 organizohet ne: Kati I ka dy kapanone dhe ne mes ka shkallet qe shkojn...

me shme

Ambient tregtare me qira prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane

Ambient tregtare me qira prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane

Ambient dyqani me qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane me Ministrine e Puneve te Jashtme. Ka nje hapesire te vetme dhe nje banjo te cilat perfshihen ne nje...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter