Pronat e fundit

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane

Apartament per shitje ne rrugen AT Zef Valentini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 dhe te fundit te nje pallati te ri i ndertuar ne vitin 2012, ne te cilin aktualisht po behet nje projekt per vendosjen e ashensorit. Hape...

me shme

Apartament 2+1 me qira tek Nobis Center ne Tirane

Apartament 2+1 me qira tek Nobis Center ne Tirane

Apartament me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Hyrja ndodhet ne nje nga zonat me te njohura dhe te pelqyera per banim ne Tirane, ne katin e 8 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe te administruar mire. ...

me shme

Apartament modern 3+1 me qira ne zonen e Qytetit Studenti ne Tirane

Apartament modern 3+1 me qira ne zonen e Qytetit Studenti ne Tirane

Apartament modern me qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe e cila mund te aksesohet nepermjet nje hyrje te vecuar. Ndahet ne sallon me kuzhine te cilat perfs...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Freskut ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Freskut ne Tirane

Apartament per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. Shtepia eshte pjese e nje vile 2-kateshe e cila ndodhet ne katin e dyte. Siperfaqja prej 109.7 m2 organizohet ne sallon, ne kuzhine te ndare nga salloni, 2 dhoma ...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane

Apartament per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri ne zonen e Bllokut. Organizohet ne sallon me kuzhine ne nje hapesire te vetme, ne 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korrido...

me shme

Vile 1-kateshe me qira ne zonen Ndroq-Pinet ne Tirane

Vile 1-kateshe me qira ne zonen Ndroq-Pinet ne Tirane

Vile me qira ne fshatin Ndroq ne Tirane. Siperfaqja totale e baneses eshte rreth 128 m2 dhe siperfaqja e oborrit eshte 1455 m2 e rrethuar me rrjete teli dhe ka porte hekuri. Prona ka statusin are-truall. Shtepia organ...

me shme

Ambient tregtar me qira prane rruges se Durresit ne Tirane

Ambient tregtar me qira prane rruges se Durresit ne Tirane

Dyqan me qira ne rrugen Mihal Durri prane rruges se Durresit ne Tirane. Ambienti me siperfaqe 40 m2 ndodhet ne kryqezim me rrugen e Bogdaneve, ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ndahet ne 2 pjese me mure nd...

me shme

Ambient biznesi per shitje ne zonen e Kamzes ne Tirane

Ambient biznesi per shitje ne zonen e Kamzes ne Tirane

Ambient biznesi per shitje tek Bulevardi Blu ne zonen e Kamzes ne Tirane. Pozicionohet ne nje pallat te ri buze rruge ne kat te pare. I gjithe ambienti organizohet ne nje hapesire open space, depo dhe 2 tualete te cila...

me shme

Apartament 2+1 me qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese te re. Me nje siperfaqe rreth 97.5 m2 organizohet ne kuzhine dhe sallon, 2 dhoma gjumi, banjo, korridor dhe 2 ball...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter