Pronat e fundit

Vile 3-kateshe me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Vile 3-kateshe me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Vile 3-kateshe me qira ne rrugen Pjeter Budi prane rruges se Elbasanit ne Tirane. E ndare ne 3 kate, trualli i shtepise ka nje siperfaqe rreth 789 m2, me siperfaqe ndertimi rreth 543 m2. Banesa organizohet ne: Dhome p...

me shme

Ambient biznesi me qira ne Sauk te Ri ne Tirane

Ambient biznesi me qira ne Sauk te Ri ne Tirane

Ambient biznesi me qira ne rrugen e Elbasanit ne Sauk te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2-kateshe, me nje siperfaqe prej 360 m2. Ambienti ofrohet i parregulluar por me mundesi per rregullim dhe m...

me shme

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Hysen Cino prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje vile kater kateshe. Me siperfaqe banimi prej 88 m2 dhe verande me siperfaqe rreth 31 m2, shtepia ka nje ...

me shme

Vile 4-kateshe per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Vile 4-kateshe per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Vile 4-kateshe per shitje ne rrugen Hysen Cino ne Tirane. Shtepia eshte e ndare ne 4 kate, ku siperfaqja e truallit eshte 154 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte rreth 439 m2, te cilat perfshijne: Kat I: sallon se b...

me shme

Ambient dyqani ne shitje ne Kompleksin Dinamo ne Tirane

Ambient dyqani ne shitje ne Kompleksin Dinamo ne Tirane

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen e Kosovareve tek Komuna e Parisit ne Tirane. I pozicionuar buze rruge, ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues. Me nje siperfaqe rreth 84 m2, ndahet ne dy ambiente, banjo...

me shme

Vile 3 kateshe me qira prane rruges se Durresit ne Tirane

Vile 3 kateshe me qira prane rruges se Durresit ne Tirane

Vile 3 kateshe me qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Eshte e organizuar me bodrum nentoke, sallon ne katin e pare, dy dhoma gjumi dhe banjo ne katin e dyte dhe ne kuzhine, banjo dhe dy ballkone ne katin e trete, me nj...

me shme

Apartament 1+1 me qira tek Bulevardi Zogu I ne Tirane

Apartament 1+1 me qira tek Bulevardi Zogu I ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Ndertesa ne te cilen ndodhet hyrja eshte e re, e pajisur me 2 ashensora dhe vete banesa eshte e pozicionuar ne katin e 7. Duke patur nje siperfaqe rreth 57.8 m...

me shme

Vile 4-kateshe me qira ne Sauk ne Tirane

Vile 4-kateshe me qira ne Sauk ne Tirane

Vile 4-kateshe me qira ne rrugen Osmet ne zonen e Saukut ne Tirane. Siperfaqja e tokes eshte rreth 500 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte 506 m2 e organizuar si me poshte: Kati I sherben si ambient magazine. Kati ...

me shme

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane

Ambient zyre me qira ne rrugen Mihal Duri prane rruges se Kavajes ne Tirane. Zyra ben pjese ne nje pallati te ri te pajisur me ashensor, e cila ndodhet ne katin e pare te banimit. Ndahet ne nje ambient te madh open spa...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter