Pronat e fundit

Apartament 3+1 prane Bulevardit Zhan Dark ne Tirane

Apartament 3+1 prane Bulevardit Zhan Dark ne Tirane

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte ten je pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 116 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy ...

me shme

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 116 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ba...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne nje nga pallatet me moderne te ndertuara sefundmi. Pallat me cilesi te larte ndertimi , me akses te lehte ne Parkun e madh te Tiranes.  Siperfaqja e apartamentit ...

me shme

Dyqan per qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane

Dyqan per qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane

Dyqan me qera ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe ten je pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 86 m2 te organizuar ne nje ambient open space dhe nje tualet. Ofrohet i pamobiluar dhe mund te p...

me shme

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 121 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tuale...

me shme

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mustafa Lleshi ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 86 m2 dhe siperfaqe verande prej 64 m2 e cila organizohe...

me shme

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane

Apartament 1+1 me qira prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 48 m2 e cila organizohet ne sallon, aneks gatimi, 1 dhoma gjumi, k...

me shme

Vile me qira ne Lunder, pjese e nje rezidence prane TEG, Tirane

Vile me qira ne Lunder, pjese e nje rezidence prane TEG, Tirane

Triplex ne forme vile me qira ne nje prej komplekseve te vilave ne Lunder, shume prane me qendren tregtare TEG. Me nje siperfaqe prej 210 m2 te brendshme dhe 120 m2 oborr. Hapesira e brendshme e kesaj shtepie ofron...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Kongresi i Manastirit ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Kongresi i Manastirit ne Tirane

Apartament 2+1  per  shitje prane Qendres Spitalore Universitare Nene Tereza Tirane Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati ne process ndertimi i cili do te perfundoje ne vitin 2021. Me siperfaqe totale 101 ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter