Pronat e fundit

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane

Apartament per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri ne siper Kopshtit Botanik. Pallati ofron administrim te mire dhe ashensor. Siperfaqeja totale prej...

me shme

Apartament 3+1 me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Apartament 3+1 me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Apartament me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri prane Parkut te Madh te Tiranes Ka nje siperfaqe prej 155 m2 e cila organizohet ne sallon me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2...

me shme

Vile 1-kateshe per shitje ne zonen e Priskes se Madhe ne Tirane

Vile 1-kateshe per shitje ne zonen e Priskes se Madhe ne Tirane

Vile per shitje prane xhamise ne zonen e Priskes se Madhe ne Tirane. Ne periferi te Tiranes ndodhet nje banese 1-kateshe me nje siperfaqe ndertimi prej 150 m2 dhe truall me siperfaqe prej 500 m2 e cila perfshin edhe pap...

me shme

Apartament luksoz 2+1 me qira prane Kopshtit Botanik ne Tirane

Apartament luksoz 2+1 me qira prane Kopshtit Botanik ne Tirane

Apartament luksoz me qira ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Pozicionohet ne nje zone shume te njohur dhe te pelqyer per banim, ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe te mire-administruar. Sa...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane

Apartament per shitje prane rruges Muhamet Deliu ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e katert te nje ndertese te re 5-kateshe ne zonen e Freskut. Me nje siperfaqe prej 111.6 m2 ndahet sallon me kuzhine dhe ambient ngreni...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne kompleksin Panorama 2 ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne kompleksin Panorama 2 ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Pozicionuar ne nje pallat modern te vitit 2019, ne katin e peste banimi. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 75 m2 dhe te brendshme 65 m2. Shperndarje e rregull...

me shme

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane

Apartament modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Shtepia eshte e lokalizuar ne nje zone mjaft te populluar dhe te pelqyer per banim e cila ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe modern ne rrugen e Bog...

me shme

Ambient biznesi per shitje prane qendres ne Tirane

Ambient biznesi per shitje prane qendres ne Tirane

Ambient tregtare me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane. Pozicionohet ne katin nentoke te nje pallati ekzistues dhe ndodhet ne rruge kryesore. Ambienti ka nje siperfaqe prej 95 m2 duke u ndare ne 2 hapesira dhe 1 tuale...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane

Apartament per shitje ne rrugen Muhamed Deliu ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor ne zonen e Freskut. Me nje siperfaqe totale prej 115 m2 dhe te brendshme prej 107.5 m2, banesa org...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter