Prona me QERA

Apartament 2+1 me qira tek Nobis Center ne Tirane

Apartament 2+1 me qira tek Nobis Center ne Tirane

Apartament me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Hyrja ndodhet ne nje nga zonat me te njohura dhe te pelqyera per banim ne Tirane, ne katin e 8 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe te administruar mire. ...

me shme

Apartament modern 3+1 me qira ne zonen e Qytetit Studenti ne Tirane

Apartament modern 3+1 me qira ne zonen e Qytetit Studenti ne Tirane

Apartament modern me qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe e cila mund te aksesohet nepermjet nje hyrje te vecuar. Ndahet ne sallon me kuzhine te cilat perfs...

me shme

Vile 1-kateshe me qira ne zonen Ndroq-Pinet ne Tirane

Vile 1-kateshe me qira ne zonen Ndroq-Pinet ne Tirane

Vile me qira ne fshatin Ndroq ne Tirane. Siperfaqja totale e baneses eshte rreth 128 m2 dhe siperfaqja e oborrit eshte 1455 m2 e rrethuar me rrjete teli dhe ka porte hekuri. Prona ka statusin are-truall. Shtepia organ...

me shme

Ambient tregtar me qira prane rruges se Durresit ne Tirane

Ambient tregtar me qira prane rruges se Durresit ne Tirane

Dyqan me qira ne rrugen Mihal Durri prane rruges se Durresit ne Tirane. Ambienti me siperfaqe 40 m2 ndodhet ne kryqezim me rrugen e Bogdaneve, ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ndahet ne 2 pjese me mure nd...

me shme

Apartament 2+1 me qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese te re. Me nje siperfaqe rreth 97.5 m2 organizohet ne kuzhine dhe sallon, 2 dhoma gjumi, banjo, korridor dhe 2 ball...

me shme

Apartament 2+1 me qira tek Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane

Apartament 2+1 me qira tek Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane

Apartament me qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe te administruar mire, e vendosur ne katin e 11 te nderteses. Organizohet ne nje ambient e cila pe...

me shme

Apartament 3+1 per zyra me qira prane Shkolles se Baletit ne Tirane

Apartament 3+1 per zyra me qira prane Shkolles se Baletit ne Tirane

Apartament per zyre me qira tek Bulevardi Bajrami Curri ne Tirane. Ka pamje nga rruga kryesore dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Siperfaqja prej 141 m2, perfshine ne 2 sallone, nje kuzhine te vecuar...

me shme

Magazine me qira ne Misto Mame ne Tirane

Magazine me qira ne Misto Mame ne Tirane

Magazine me qira ne rrugen Konferenca e Pezes ne Tirane. Ambienti ka nje siperfaqe prej 1200 m2 e ndare ne 2 magazina me te vogla, ku lartesia ne mure eshte 3.5 metra dhe lartesia ne kulm eshte 5 metra. Magazina organi...

me shme

Vile 3-kateshe me qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane

Vile 3-kateshe me qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane

Vile me qira ne rrugen Fortuzi prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. E ndare ne 3 kate dhe me nje siperfaqe prej 605 m2, banesa organozihet: Ne katin e pare ndodhet nje recepsion, oborr i vogel, ambient per bar-restorant,...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter