Prona me QERA

Apartament 2+1 me qira prane Liqenit Artificial ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane Liqenit Artificial ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor, e pozicionuar ne katin e katert. Me nje siperfaqe prej 107 m2, ambienti ndahet ne nje sallon me k...

me shme

Apartament 1+1 modern me qira tek Kompleksi Fiore di Bosco ne Tirane

Apartament 1+1 modern me qira tek Kompleksi Fiore di Bosco ne Tirane

Apartament 1+1 modern me qira tek Kompleksi Fiore di Bosco ne Tirane. I pozicionuar ne nje komples te ri dhe shume modern, apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje prej pallateve te pajisur me dy ashensor. Me nje pl...

me shme

Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

Ambient zyre me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Zyra ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per biznes, ne katin e dyte te nje pallati te ri, i cili eshte i pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe totale prej 156...

me shme

Lokal me qira ne zonen e Astirit ne Tirane

Lokal me qira ne zonen e Astirit ne Tirane

Lokal me qira ne zonen e Astirit ne Tirane. Ambienti eshte pjese e nje kompleksi te ri, me nje siperfaqe prej 137 m2 dhe verande me siperfaqe 74 m2. Ofrohet i mobiluar, me kend lojerash, tre tavolina brenda, 11 tavolin...

me shme

Garsoniere me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane

Garsoniere me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane

Garsoniere me qira ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Me nje siperfaqe prej 44 m2, organizohet ne nje ambient, nje banjo, nje korridor dhe ballkon. Shtepia ofrohet e...

me shme

Zyre me qira prane rruges Siri Kodra ne Tirane

Zyre me qira prane rruges Siri Kodra ne Tirane

Zyre me qira ne rrugen Musa Agolli ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te nje ndertese tre kateshe. Ka nje siperfaqe prej 170 m2 e cila ndahet si me poshte: Kati II organizohet ne 5 ambiente te mi...

me shme

Studio me qira prane Presidences ne rrugen Abdyl Frasheri, ne Tirane

Studio me qira prane Presidences ne rrugen Abdyl Frasheri, ne Tirane

Studio me qira prane Presidences ne rrugen Abdyl Frasheri, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ne krah te Presidences dhe e papajisur me ashensor. Siperfaqja e ambientit eshte 28 m2, e ndare ne nje...

me shme

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes, ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes, ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Him Kolli, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Banesa ka nje siperfaqe prej 114 m2, e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon dhe ...

me shme

Garsoniere me qira prane rruges 5 Maji, ne Tirane

Garsoniere me qira prane rruges 5 Maji, ne Tirane

Garsoniere me qira në rrugën Jorgo Plaku, në Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri. Sipërfaqja e banesës është 35 m2, duke p&...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter