Pronat e fundit

Apartament modern 2+1 me qira prane Parkut te Madh ne Tirane

Apartament modern 2+1 me qira prane Parkut te Madh ne Tirane

Apartament modern me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Banesa eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe te mire administruar, i cili pozicionet ne katin e 11. Organizohet ne sallon se bashku me kuz...

me shme

Ambient zyre me qira prane Globe ne Tirane

Ambient zyre me qira prane Globe ne Tirane

Apartament 3+1 per ambient zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te ndare ne 3 ambiente, sallon, kuzhine te vecuar nga salloni, 2 ba...

me shme

Apartament 2+1 me qira tek Kompleksi Fiori di Bosco ne Tirane

Apartament 2+1 me qira tek Kompleksi Fiori di Bosco ne Tirane

Apartament me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Shtepia ndodhet ne nje nga komplekset me te njohura dhe me te preferuara per banim ne qytetin e Tiranes, e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri. Siperfaqja pre...

me shme

Vile 4-kateshe per shitje prane rrethrrotullimit te Doganes ne Tirane

Vile 4-kateshe per shitje prane rrethrrotullimit te Doganes ne Tirane

Vile per shitje ne rrugen Vangjel Noti ne Tirane. Eshte e ndare ne 4 kate dhe e rrethuar me mure per te ofruar privatesi, ku siperfaqja toke eshte 479 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte 519 m2. Kati I: Bar-kafe me ...

me shme

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane

Apartament per shitje ne rrugen AT Zef Valentini ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 dhe te fundit te nje pallati te ri i ndertuar ne vitin 2012, ne te cilin aktualisht po behet nje projekt per vendosjen e ashensorit. Hape...

me shme

Apartament 2+1 me qira tek Nobis Center ne Tirane

Apartament 2+1 me qira tek Nobis Center ne Tirane

Apartament me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Hyrja ndodhet ne nje nga zonat me te njohura dhe te pelqyera per banim ne Tirane, ne katin e 8 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe te administruar mire. ...

me shme

Apartament modern 3+1 me qira ne zonen e Qytetit Studenti ne Tirane

Apartament modern 3+1 me qira ne zonen e Qytetit Studenti ne Tirane

Apartament modern me qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe e cila mund te aksesohet nepermjet nje hyrje te vecuar. Ndahet ne sallon me kuzhine te cilat perfs...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Freskut ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Freskut ne Tirane

Apartament per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. Shtepia eshte pjese e nje vile 2-kateshe e cila ndodhet ne katin e dyte. Siperfaqja prej 109.7 m2 organizohet ne sallon, ne kuzhine te ndare nga salloni, 2 dhoma ...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane

Apartament per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri ne zonen e Bllokut. Organizohet ne sallon me kuzhine ne nje hapesire te vetme, ne 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korrido...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter