Mundesi per INVESTIME

Toke per shitje ne Kepin e Rodonit , Durres

Toke per shitje ne Kepin e Rodonit , Durres

Toke per shitje tek Kepi i Rodonit . Vetem pak metra larg detit e drejtuar per nga nje gjir privat plazhi, shume e pershtatshme per ndertimin e nje kompleksi vilash duke marre parsysh pozicionin dhe vemendjen e vecant...

me shme

Lokal dhe toke per shitje ne zonen e Rinasit ne Tirane

Lokal dhe toke per shitje ne zonen e Rinasit ne Tirane

Toke me  ndertese dy kateshe per shitje ne rrugen e aeroportit ne Tirane. Siperfaqja e truallit eshte  3500 m2 dhe siperfaqja e ndertimit 260 m2 e ndare ne dy kate. Mund te perdoret per biznese te ndryshm...

me shme

Toke per shitje ne zonen e Fushe-Prezes ne Tirane

Toke per shitje ne zonen e Fushe-Prezes ne Tirane

Toke per shitje ne Ahmetaq ne Tirane. Ka siperfaqe totale prej 14.000 m2 me parametra te rregullta. Pozicionohet prane rruges kryesore dhe ka akses direkt ne te. Eshte shume e pershtatshme per ndertimin e ndonje kapan...

me shme

Toke per shitje ne Surrel ne Tirane

Toke per shitje ne Surrel ne Tirane

Toke per shitje ne fshatin Surrel ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 4000 m2 e cila ofrohet me statusin are. Zona eshte shume e qete dhe e preferuar per banim. Prona eshte e pershtatshme per ndertimin e nje vile private...

me shme

Toke truall per shitje ne zonen e Qerretit ne Kavaje (QRS-919-1L)

Toke truall per shitje ne zonen e Qerretit ne Kavaje (QRS-919-1L)

Toke truall per shitje ne vijen e pare te ndertimeve shume prane bregut te detit. Ofron sisperfaqe totale prej 4000 m2 te ndare ne dy parcela me siperfaqe respektivisht 2500 m2 dhe 1500 m2 me forme trapezi.  Toka ...

me shme

Toke per shitje ne bregdetin e Gjipes (HRS-819-1S)

Toke per shitje ne bregdetin e Gjipes (HRS-819-1S)

Toke per shitje ne bregdetin e Gjipes Ndodhet pak metra larg bregut te detit. Toka ka nje siperfaqe prej 44.000 m2 me statusin kullote e regjistruar ne ZRPP ne vitin 2006. Vendodhja shume prane detit eshte destinacion...

me shme

Toke dhe ndertese 4-kateshe per shitje ne Strume, Fier (FRS-819-1L)

Toke dhe ndertese 4-kateshe per shitje ne Strume, Fier (FRS-819-1L)

Toke dhe ndertese 4-kateshe per shitje ne rrethin e Fierit. Ofron siperfaqe toke prej 3500 m2, siperfaqe trualli prej 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 761.1 m2 te organizuar ne 4 kate si me poshte: Kati i pare me siperfaq...

me shme

Toke truall per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane (TRS-819-8L)

Toke truall per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane (TRS-819-8L)

Toke truall per shitje ne rrugen Gjuzepina Kosturi ne Tirane. Ofron siperfaqe prej 500 m2 te pozicionuar shume prane me rrugen kryesore. Kjo prone eshte shume e pershtatshme per ndertimin e ndonje vile private ose pall...

me shme

Zyre me qera afer autostrades Tirane-Durres, ne Durres (DRR-719-2L)

Zyre me qera  afer autostrades Tirane-Durres, ne Durres (DRR-719-2L)

Zyre me qera ne zonen e Maminasit ne Durres. Zyrat kane nje siperfaqe prej 900 m2 te organizuara ne 3 kate.  Secili kat ofron hapesire open space te ndara me mure gipsi dhe 2 tualete. Jane shume te pershtatshme p...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.