Pronat e fundit

Apartament 3+1 per qira ne zonen e Qytetit Studenti ne Tirane

Apartament 3+1 per qira ne zonen e Qytetit Studenti ne Tirane

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3-kateshe.  Ka nje siperfaqe prej 130 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine e ndare, tre dhoma gjumi, dy banjo, palester ...

me shme

Vile 3-kateshe per shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane

Vile 3-kateshe per shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Siperfaqja e parceles ndertimore eshte rreth 229 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte 352 m2 e ndare ne 3 kate: Kati I organizohet ne nje sallon te madh, dho...

me shme

Apartament 3+1 me qira prane zones se Qytetit Studenti ne Tirane

Apartament 3+1 me qira prane zones se Qytetit Studenti ne Tirane

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane.  Ndodhet ne katin e trete te nje vile 3-kateshe.  Ka nje siperfaqe prej 125 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, tre dhoma gjumi, banjo, kor...

me shme

Apartament modern 2+1 me qira prane zones se TEG ne Tirane

Apartament modern 2+1 me qira prane zones se TEG ne Tirane

Apartament modern me qira ne zonen e Lundres ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne kat te pare dhe eshte pjese e nje rezidence te re dhe moderne te perbere nga pallate 3-kateshe ne Lunder, shume prane me TEG. Rezidenca ne...

me shme

Apartament 2+1 me qira prane zones se Kopshtit Zoologjik ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane zones se Kopshtit Zoologjik ne Tirane

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Kjo shtepi moderne pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ri te pajisur me ashensor, i vendosur ne nje zone shume te qete dhe te sigurte prane Kopshtit Zoolog...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane Nobis Center ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane Nobis Center ne Tirane

Apartament per shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Eshte pjese e nje pallati te ri me ashensor, i cili pozicionohet ne katin e shtate te tij. Shtepia ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te prefe...

me shme

Apartament 1+1 per shitje prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati te ri prane rruges Muhamet Gjollesha. Pallati eshte i pajisur me ashensor dhe ofron administrim te ...

me shme

Ambient zyre me qira ne zonen e Selvise ne Tirane

Ambient zyre me qira ne zonen e Selvise ne Tirane

Ambient per zyre me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane.  Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 2 kateshe.  Ka nje siperfaqe 170 m2 te organizuar ne 4 ambiente, dy tualete, verande dhe oborr.  Zyra ofro...

me shme

Apartament 2+1 per qira prane Zogut te Zi ne Tirane

Apartament 2+1 per qira prane Zogut te Zi ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane rruges Muhamet Gjollesha. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor.  Ka nje siperfaqe prej 125 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, k...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter