Pronat e fundit

Ambient zyre me qira prane Bllokut, Tirane

Ambient zyre me qira prane Bllokut, Tirane

Ambient i pershtatshem per zyre ne rrugen Brigada e VIII ne Bllok ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruges dhe eshte 118m2 siperfaqe e brendshshme dhe 47m2 tarrace  , e m...

me shme

Apartament 1+1 me qira prane zones se Selvise ne Tirane

Apartament 1+1 me qira  prane zones se Selvise  ne Tirane

Apartament  me qira  mbrapa Gjimnazit Partizani  ne Tirane  Shtepia ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri 12 katesh, me dy ashensore dhe me siperfaqe te brendshme 68 m2. Perbehet nga nje sa...

me shme

Ambient per zyra me qira ne Qender te Tiranes

Ambient per zyra me qira ne Qender te Tiranes

Ambient per zyre per qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 145 m2 te organizuar ne dy ambiente te medhaja, kuzhine, tualet, koridor dhe ballkon...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje prane Rruges se Durresit ,Tirane

Apartament 2+1 ne shitje prane Rruges se Durresit ,Tirane

Apartament 2+1 ne shitje ne Rrugen e Durresit , mbrapa Shpresa-Al. Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues 6 katesh, pa ashensor me siperfaqe te brendshme 84 m2. Perbehet nga nje sallon i rregulluar n...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Artan Lenja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ne ndertime e siper qe pritet te perfundoje ne fund te vitit 2020. Ka nje siperfaqe totale prej 112.9 m2 dhe sipe...

me shme

Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

Ambient zyrash me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 71 m2 te organizuar ne nje hapesire open space, nje ballkon dhe nje tualet. Ofrohet ...

me shme

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane

Apartament 3+1 me qira ne Kompleksin Vizion + ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te kompleksit. Ka nje siperfaqe prej 129 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy ballkone, dy tualete dhe ko...

me shme

Apartament 2+1 per qira prane Universitetit Europian te Tiranes

Apartament 2+1 per qira prane Universitetit Europian te Tiranes

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Sali Butka. Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri , me ashensor. Ofron nje siperfaqe te brendshme perj 81 m2 , ku ndahet ne nje sallon te lidhur me kuzhinen, dy dhoma ...

me shme

Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

Ambient zyre me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 140 m2 te organizuar ne 4 ambiente, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Ngrohja...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter