Pronat e fundit

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane

Apartamente 2+1 me per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te sapondertuar. Siperfaqja totale e apartamentit eshte  134.4 m2, siperfaqja  e  brendshme 103...

me shme

Ambient zyre me qira ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane

Ambient zyre me qira ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane

Ambient zyre me qira prane Shkolles se Kuqe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe. Ka nje siperfaqe prej 117 m2 te organizuar ne 3 ambiente, aneks kuzhine, banjo, ballkon dhe korridor. Zyra sapo ...

me shme

Toke per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane

Toke per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane

Toke per shitje ne rrugen Fabrika e Qelqit ne Yzberisht, Tirane Ka nje siperfaqe prej 1000 m2 ne forme te rregullt. Trualli eshte i pershtatshem per ndertim magazine, fabrike dhe lloje te ndryshme biznesi. Ka ak...

me shme

Apartament 2+1 me qira ne Zonen e Ali Demit ne Tirane

Apartament 2+1 me qira  ne Zonen e Ali Demit  ne Tirane

Apartament me qira ne Rrugen Pasho Hysa ne Kompleksin Kontakt Shtepia ndodhet ne katin e 6 te nje ndertese te re te 2019 me ashensor dhe administrim. Siperfaqja e brendshme e baneses eshte 63m2 me nje sallon te lidhur ...

me shme

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Foto Janku ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 68.6 m2 I organizuar ne sallon, kuzhine e vendosur ne ballkon, dhome gjumi, nje...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane

Apartamente 2+1 me per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhetne katin e pare banim te nje pallati te ndertuar ne 2020. Me nje siperfae totale prej 117.1 m2 dhe siperfaqe te brendshme 89.1 m2 org...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri te ndertuar se fundmi. Ka nje siperfaqe totale prej 62.1 m2 dhe siperfaqe e brendshme 56.4 m2. ...

me shme

Hotel 4-katesh me qira ne hyrje te Parkut Kombetar te Karavastase ne Divjake

Hotel 4-katesh me qira ne hyrje te Parkut Kombetar te Karavastase ne Divjake

Hotel 4-katesh me qira prane qytetit te Divjakes Ka nje siperfaqe trualli prej 1200 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 1480 m2 te ndare ne 4 kate ku perfshihet hoteli me 8 dhoma  nga keto 2 dhoma jane suita. ...

me shme

Ndertese 5-kateshe me qira prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndertese 5-kateshe me qira prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndertese 5-kateshe me qira prane rruges Mustafa Matohiti ne Tirana. Ka nje siperfaqe trualli prej 300 m2 dhe nje siperfaqe ndertimi prej 805 m2 te ndare ne 5 kate. Kati i pare ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organi...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter