Pronat e fundit

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Petro Marko ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 79 m2 te ndare ne sallon, aneks kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, banjo dhe ballk...

me shme

Apartament 1+1 me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

Apartament 1+1 ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri, ne nje nga zonat me te njohura te Tiranes. Duke patur nje siperfaqe rreth 65 m2, shtepia organizohet ne sallon me kuzhi...

me shme

Apartament 2+1 me qira prane rruges Pjeter Budi ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane rruges Pjeter Budi ne Tirane

Apartament 2+1 qira ne rrugen Xhavit Demneri ne Tirane. Pallati ne te cilen ndodhet hyrja eshte i ri dhe banesa ndodhet ne katin e dyte. Apartamenti ndahet ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, korridor dhe ballk...

me shme

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Lundres ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Lundres ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne nje nga rezidencat me te reja ne zonen e Lundres prane TEG ne Tirane. Kompleksi eshte i perbere nga pallate 3 kateshe te ndertuara me shume cilesi dhe projekt modern. Apartamenti ndodhet ne ka...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane UET-se ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane UET-se ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe ndodhet ne katin e 6. Me nje siperfaqe totale rreth  113 m2 dhe siperfaqe te brendshme rre...

me shme

Ambient zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

Ambient zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

Ambient zyre me qira ne zonen e Laprakes afer universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese te re. Organizohet ne 3 ambiente, 2 banjo, korridor dhe ballkon, me nje siperfaqe...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne nje nga komplekset ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 8 te nje ndertese te re, te pajisur me ashensor. Duke patur nje siperfaqe prej 127.6 m2, shtepia organi...

me shme

Dyqan me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane

Dyqan me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane

Dyqan me qira prane Sheshit Adem Jashari ne rrugen e Durresit ne Tirane. Pozicionohet ne katin nendheshem te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 85.5 m2 e cila perfshine 3 ambiente, tualet dhe depo. Ofro...

me shme

Vile 3 kateshe per qira ne zonen e Lundres ne Tirane

Vile 3 kateshe per qira ne zonen e Lundres ne Tirane

Vile 3 kateshe per qira ne zonen e Lundres ne Tirane. E ndodhur ne nje nga komplekset me te prefuara te kesaj zone, e sapo perfunduar dhe e ndertuar me cilesi te larte ndertimi, kjo vile ofron te gjitha kushtet per nje ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter