Pronat e fundit

Apartament 2+1 me qira prane rruges Asim Vokshi ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane rruges Asim Vokshi ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Petro Marko ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Duka patur nje siperfaqe totale prej 105m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 96.6 m2, apartamenti ...

me shme

Dyqan per shitje prane Sheshit Willson ne Tirane

Dyqan per shitje prane Sheshit Willson ne Tirane

Dyqan per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi prane Sheshit Willson ne Tirane. Pozicionet ne katin 0 te nje pallati te ri, ne nje zone mjaft te njohur per biznes. Siperfaqja e dyqanit eshte 38.8 m2 duke u organizuar ne 1 a...

me shme

Apartament 3+1 per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Sali Nivica ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Duke patur nje siperfaqe prej 80m2, banesa ndahet ne sallon me kuzhine, 3 dhoma gjumi, banjo, korridor ...

me shme

Ambient zyre me qira ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

Ambient zyre me qira ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor, ne katin e dyte. Me nje siperfaqe prej 100 m2, ndahet ne 4 ambiente, korridor, banjo dhe t...

me shme

Apartament 2+1 me qira prane rruges se Myslym Shyrit ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane rruges se Myslym Shyrit ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Pirtarka ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 3 te banimit te nje pallati te ri. Organizohet ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe ballkon, e tera me ...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 5 Maji ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 5 Maji ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane Concord Center ne Tirane. Kati ne te cilen ndodhet hyrja eshte kati i 4, i cili ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor. Siperfaqja totale eshte 103.68m2, me siperfaqe te brendshme 92.48...

me shme

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane

Apartament 3+1 me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane

Apartament 3+1 me qira prane Shkolles se Mesme te Gjuhe te Huaja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe organizohet ne sallon, kuzhine, 3 dhoma gj...

me shme

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri. Me  nje siperfaqe rreth 130 m2, ndahet ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korrid...

me shme

Dyqan me qira prane rruges se Kosovareve ne Tirane

Dyqan me qira prane rruges se Kosovareve ne Tirane

Dyqan me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. I ndodhur buze rruge, ambienti pozicionohet ne katin 0 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje ambient open space dhe 1 tualet, e gjitha me siperf...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter