Pronat e fundit

Zyre me qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane

Zyre me qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane. Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne nje ambjent open space, dy amb...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane Casa Italia ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane Casa Italia ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 29 Nentori ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert teknik te nje pallati ne ndertim. Ka nje siperfaqe totale prej 95,8 m2 dhe siperfaqja e brendshme ne 80.5 m2. Shtepia org...

me shme

Apartament 1+1 per qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

Apartament 1+1 per qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Brigada e VIII ne zonen e Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne kati katert te nje pallati te vjeter. Siperfaqe 56 m2 e ndare ne sallon , kuzhine me vete, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. O...

me shme

Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Botanik ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Botanik ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 86.5 m2 te organizuar ne dhome ndenje bashke me kuzhine, 2 dh...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje tek Tirana Garden Building. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte teknik. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 82.5 m2 dhe siperfaqja e brendshme eshte 67.8 m2. Shtepia ndodhet ne nje nga pal...

me shme

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Dibra ne Kamez, Tirane

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Dibra ne Kamez, Tirane

Vile 2 kateshe per shitje prane Bulevardit Blu ne Kamez. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 200 m2 dhe siperfaqe ndertimi  178.2 m2 te ndare ne dy kate. Kati I pare eshte I organizuar ne dhome ndenje, kuzhine ...

me shme

Vile per shitje ne rezidencen White Houses ne Lunder, Tirane

Vile per shitje ne rezidencen White Houses ne Lunder, Tirane

Vile per shitje ne rezidences White Houses ne Lunder. E perbere nga 3 kate + bodrum ndahet ne 290 m2 ndertim dhe 180 m2 oborr i shfrytezueshem.Ne katin e pare gjendet sallon i madh dhe tualet, kati i dyte ka nje dho...

me shme

Ambient zyrash per qira ne Qender te Tiranes

Ambient zyrash per qira ne Qender te Tiranes

Ambient zyrash per qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e nente te nje qendre biznesi. Ka nje siperfaqe prej 132 m2 e organizuar ne 3 ambiente, kuzhine e ndare,2 tualete, 3 ballkone dhe koridor....

me shme

Apartament 1+1 me qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane

Apartament 1+1 me qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe te fundit te nje pallati te vjeter pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 52 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon s...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter