Pronat e fundit

Apartament 2+1 me qira ne Sauk te Vjeter ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne Sauk te Vjeter ne Tirane

Apartament me qira prane rruges Selim Brahja ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje vile 2-kateshe ne nje zone shume te qete. Perfshin nje sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, korri...

me shme

Apartament 2+1 me qira prane Liqenit Artificial ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane Liqenit Artificial ne Tirane

Apartament me qira ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe te administruar mire. Ka nje siperfaqe totale prej 130 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 1...

me shme

Vile 3-kateshe me qira ne zonen e Saukut te Vjeter ne Tirane

Vile 3-kateshe me qira ne zonen e Saukut te Vjeter ne Tirane

Vile me qira ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Banesa ndahet ne 3 kate me nje kat te nendheshem per parkim ne zonen e qete te Saukut te Vjeter. Siperfaqja e tokes eshte 250 m2 dhe siperfaqja e ndertimit eshte 530 m2 e p...

me shme

Vile 3-kateshe per shitje ne zonen e Saukut te Vjeter ne Tirane

Vile 3-kateshe per shitje ne zonen e Saukut te Vjeter ne Tirane

Vile per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Lokalizohet ne nje zone shume te qete te Saukut te Vjeter dhe eshte e ndare ne 3 hyrje te vecanta duke perfshire edhe nje kat te nendheshem qe shfrytezohet per parkim. S...

me shme

Ambient zyre me qira prane rruges se Myslym Shyrit ne Tirane

Ambient zyre me qira prane rruges se Myslym Shyrit ne Tirane

Zyre me qira ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Eshte pjese e nje pallati te ri dhe ndodhet ne katin e pare. Organizohet ne 3 ambiente te vogla te ndara me mure te cilat perfshihen ne nje siperfaqe prej 42 m2. Zyra of...

me shme

Apartament 2+1 me qira prane qendres tregtare Toptani ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane qendres tregtare Toptani ne Tirane

Apartament me qira ne rrugen Jeronim De Rada ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ne zonen qendrore te Tiranes. Ndahet ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe ballkon,...

me shme

Apartament 2+1 per shitje tek Stadiumi Dinamo ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje tek Stadiumi Dinamo ne Tirane

Apartament per shitje ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. Hyrja ndodhet ne nje zone shume te populluar dhe te njohur, e pozicionuar ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 63 m2 e cila ...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane

Apartament per shitje ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mire administruar dhe te pajisur me ashensor ne zonen e Astirit. Me nje siperfaqe prej 88.6 m2 banes...

me shme

Ambient tregtare per shitje prane qendres ne Tirane

Ambient tregtare per shitje prane qendres ne Tirane

Dyqan per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ambienti ndodhet buze rruge kryesore dhe shume prane qendres, me vendndodhje ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe me te populluara te Tiranes. Siperfaqja e dyqanit ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter