Pronat e fundit

Apartament 3+1 me qira prane Zogut te Zi ne Tirane

Apartament 3+1 me qira prane Zogut te Zi ne Tirane

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Hysni Gerbolli ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, tre dhoma gjumi, dy b...

me shme

Apartament modern 2+1 me qira prane Ring Center ne Tirane

Apartament modern 2+1 me qira prane Ring Center ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 98 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, dy dhoma gjumi...

me shme

Apartamente ne shitje prane Liqenit te Thate

Apartamente ne shitje prane Liqenit te Thate

Apartamente ne shitje ne rrugen Hiqmet Buzi , ne nje kompleks pallatesh ne ndertim me dy godina fqinje , 4 kate . Kompleksi I banimit eshte ne nje zone mjaft te qete dhe te kerkuar te Tiranes , prane Liqenit te Thate, ...

me shme

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane

Vile 3-kateshe per shitje ne prane Shkolles se Kuqe ne Tirane Ka nje siperfaqe trualli perj 102.6 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 55.8 m2. Kati I pare I viles organizohet ne sallon bashke me kuzhine, korridor ,...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane.

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane.

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri (2016) .  Ofron nje siperfaqe totale prej 104 m2 dhe siperfaqe te brendshme pre 93 m2 e cila orga...

me shme

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 120.9 m2 dhe organizohet ne sallon bashke me kuzhine, dy dhoma gjumi...

me shme

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Porcelanit ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Porcelanit ne Tirane

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Gjura ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 86 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. Shte...

me shme

Apartament modern me qira prane zones se Bllokut ne Tirane

Apartament modern me qira prane zones se Bllokut ne Tirane

Apartament me qira ne zonen shume prane Bllokut dhe stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ne krah te rruges, pa ashensor, me parkim nentokesor.   Apartament ka nje  siperfaqe ...

me shme

Apartament 2+1 me qira ne e rrugen Bogdaneve ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne e rrugen Bogdaneve ne Tirane

Shtepi me qira prane Rruges se Durresit ne Tirane . Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Banesa ka nje siperfaqe totale prej 135 m2 ,duke ofruar sallon te bollshem , zone ngrenie,kuzhine te k...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter