Prona ne SHITJE

Ambient ne shitje prane Rrethrrotullimit te Doganes ne Tirane

Ambient ne shitje prane Rrethrrotullimit te Doganes ne Tirane

Ambient komercial ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha , buze rruges . Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re me pamje nga rruga, e perbere nga nje siperfaqe totale  prej 168 m2, dhe 4 m lartesi.Ofrohet...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje prane Rruges Xhanfize Keko ,Tirane

Apartament 2+1 ne shitje prane Rruges Xhanfize Keko ,Tirane

Apartament ne shitje ne rrugen Telo Ndini ne zonen e Porcelanit , Tirane Shtepia ndoshet ne katin e trete te nje pallati ekzistues pese katesh.Perbehet nga 100m2 siperfaqe e shfrytezueshme 65m2 te shenuar ne certifikate...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje prane 21 Dhjetorit ne Tirane

Apartament 2+1 ne shitje prane 21 Dhjetorit ne Tirane

Apartament ne shitje ne Rrugen Studenti ,mbrapa Fakultetit te Inxhinerise se Ndertimit. Shtepia ndodhet ne katin e katert  te nje pallati te ri gjashte katesh pa ashensor, me siperfaqe te brendshme prej 1...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje prane Rruges se Durresit ,Tirane

Apartament 2+1 ne shitje prane Rruges se Durresit ,Tirane

Apartament 2+1 ne shitje ne Rrugen e Durresit , mbrapa Shpresa-Al. Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues 6 katesh, pa ashensor me siperfaqe te brendshme 84 m2. Perbehet nga nje sallon i rregulluar n...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Artan Lenja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ne ndertime e siper qe pritet te perfundoje ne fund te vitit 2020. Ka nje siperfaqe totale prej 112.9 m2 dhe sipe...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje tek Kodra e Diellit 2 ,Tirane

Apartament 2+1 ne shitje tek Kodra e Diellit 2 ,Tirane

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Zallit , ne Rezidencen Kodra e Diellit 2. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 4 katshe me ashensor. Ka nje  siperfaqe te  brendshme prej 86.3 m2 te or...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane

Apartament 2+1 prane Terminalit ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 95 m2 dhe siperfaqja e brendshme 86 m2. Shtepia organizohet ne sal...

me shme

Apartament 3+1 ne shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane

Apartament 3+1 ne shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane

Apartament 3+1  per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. SIperfaqja e brendshme eshte 125 m2 e organizuar ne sallon, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe korido...

me shme

Toke per shitje ne mbikalimin e Kasharit , prane autostrades Tirane-Durres

Toke per shitje ne  mbikalimin e Kasharit , prane autostrades Tirane-Durres

Toke ne shitje prane autostrades Tirane -Durres ,Kashar  Ndodhet prane rruges kryesore me akses te lehte ne te. Ka nje siperfaqe totale prej 5040 m2 e cila eshte ne forme te rregullt. Prona eshte shume e persht...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.