Pronat e fundit

Ambient zyre me qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane

Ambient zyre me qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri dhe modern, ne katin e 12. Me nje siperfaqe te totale prej 167 m2 dhe siperfaqe te brendshme rreth 150 ...

me shme

Apartament 2+1 me qira prane Zogut te Zi ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane Zogut te Zi ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane. Hyrja eshte e pozicionuar ne katin e trete dhe pallati ne te cilen ndodhet eshte i ri,  i mire administruar dhe...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Myslym Shyrit ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Myslym Shyrit ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nikolla Lena prane Gjykates se Rrethit ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri dhe pozicionohet ne katin e pare. Duke patur nje siperfaqe totale prej 72 m2 dhe siperfaqe te ...

me shme

Ndertese 1-kateshe dhe truall per shitje ne Laprake ne Tirane

Ndertese 1-kateshe dhe truall per shitje ne Laprake ne Tirane

Ndertese dhe trual per shitje ne rrugen Koli Bano ne Laprake ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 337 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 110 m2. Ndodhet ne qender te Laprakes, ne nje zone mjaft te populluar dhe te njohur ...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se Tiranes. Hyrja eshte pjese e nje pallat te ri te pajisur me ashensor, e pozicionuar ne katin e 3-te. Siperfaqja totale prej 133 m2 dhe siperfaqja e brendshme prej 121 m2 organ...

me shme

Apartament 2+1 me qira prane Liqenit Artificial ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane Liqenit Artificial ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese te re e pajisur me ashensor dhe te mire administruar. Apartamenti ndahet ne nje sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma g...

me shme

Ambient zyre me qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane

Ambient zyre me qira prane rruges Sami Frasheri ne Tirane

Zyre me qira ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Pozicionohet ne katin nentoke te  nje pallati te ri i cili ndodhet buze rruge. Me nje siperfaqe rreth 102 m2, ndahet ne nje ambient open space dhe 2 tualete. Ofroh...

me shme

Vile tre-kateshe me qira prane Pallatit te Brigadave ne Tirane

Vile tre-kateshe me qira prane Pallatit te Brigadave ne Tirane

Vile me qira ne rrugen Herman Gmeiner ne Tirane. Banesa ndodhet nje zone te qete, prane ambienteve te gjelberuara. Me nje siperfaqe prej 230 m2, organizohet ne: Kati I me garazhe, 1 dhome gjumi dhe banjo. Kati I...

me shme

Dyqan me qira prane Sheshit Willson ne Tirane

Dyqan me qira prane Sheshit Willson ne Tirane

Dyqan me qira ne rrugen Perlat Rexhepi prane Sheshit Willson ne Tirane. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 32 m2, e cila perfshine 1 ambient dhe nje tualet. Dyqani ofrohet i pamobiluar dhe ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter