Pronat e fundit

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane

Apartament 2+1 me oborr per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te njekompleksi pallatesh ne ndertim. Ka nje siperfaqe prej 99.21 m2 dhe siperfaqe oborri  27.98 m2. Siperfaq...

me shme

Apartament 1+1 me qira prane zones e 21 Dhjetorit ne Tirane

Apartament 1+1 me qira prane zones e 21 Dhjetorit ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet katin e dyte te nje pallati te ri te sapondertuar. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 65 m2 dhe siperfaqe verande 13 m2. Shtepia ofrohet e ...

me shme

Apartament 1+1 me qira prane Rruges se Kavajes ne Tirane

Apartament 1+1 me qira prane Rruges se Kavajes ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Edit Durham ne Tirane Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me hyrje te vecante dhe me pozicionim nga jugu. Banesa ka nje siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne dhome ndenje,dhom...

me shme

Apartament 3+1 me qira tek Kompleksi Panorama ne Tirane

Apartament 3+1 me qira tek Kompleksi Panorama ne Tirane

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballko...

me shme

Apartamente 2+1 per shitje prane rruges se Kosovareve ne Tirane

Apartamente 2+1 per shitje prane rruges se Kosovareve ne Tirane

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane Apartamentet ndodhen ne katin e katert te nje pallati ne ndertim. Siperfaqja totale e apartamenteve eshte perkatesisht 96.3 m2 dhe 88.8 m2. Apartamentet jane ...

me shme

Shtepi private dhe truall per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Shtepi private dhe truall per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Toke dhe shtepi private per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe totale prej prej 1000 m2 ku vetem 630 m2 jane te regjistruara me hipoteke. Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 104 m2. Toka e...

me shme

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne krah te Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 78.9 m2 te ndare ne sallon dhe kuzhine, 2 ...

me shme

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane Prokurorise se Tiranes. Shtepia ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, ...

me shme

Magazine me qira prane Casa Italias ne Tirane

Magazine me qira prane Casa Italias ne Tirane

Magazine me qira ne rrugen Mikel Koliqi ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje vile. Magazina ka nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 te ndare ne nje ambjent te hapur dhe nje zyre te vogel dhe ambjent...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter