Pronat e fundit

Dyqan per shitje ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane

Dyqan per shitje ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane

Dyqan per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te vitit 2005. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 me planimetri open space  e ndare ne gipse ne 3 ambiente dhe tual...

me shme

Zyre me qira ne rrugen Mine Peza, Tirane

Zyre me qira ne rrugen Mine Peza, Tirane

Ambient zyre me qira ne rrugen Mine Peza prane Prokurorise se Tiranes Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 3 kateshe, buze rruge pa ashensor Ka nje siperfaqe te brendshme prej 76.36m2 e cila ndahet ne tre ...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7te dhe te fundit te nje kompleksi pallatesh te ndertuar ne vitin 2012. Shtepia ka  nje siperfaqe totale prej 80 m2 dhe siperfaqe e brend...

me shme

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Alliasit ne Tirane

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Alliasit ne Tirane

Vile 2- kateshe per shitje ne rrugen Halit Bega ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe trualli prej trualli prej 496 m2 dhe siperfaqe ndertimi 329 m2. Kati i pare eshte open space dhe mund te perdoret per biznes. Kati i dyt...

me shme

Apartament 2+1 per qira prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane

Apartament 2+1 per qira prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane

Apartament 2+1 per qira prane rruges se Durresit ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqja prej 100 m2 eshte e organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, ko...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje perballe Shkolles Harry Fultz ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe prej 57.36 m2 dhe organizohet ne sallon dhe aneks kuzhi...

me shme

Toke per shitje prane rruges se Rinasit ne Domje, Tirane

Toke per shitje prane rruges se Rinasit ne Domje, Tirane

Toke per shitje ne Fshatin Domje ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 7000 m2 me permasa 35 m gjeresi dhe 200 m gjatesi. Toka ka nje forme drejtkendore dhe ndodhet buze rruge. E pershtatshme per ndertim banese ose p...

me shme

Apartament 2+1 per qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Apartament 2+1 per qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Apartament 2+1 per qira ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje vile 4-kateshe. Shtepia ka nje siperfaqe prej 130 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, korrid...

me shme

Vile 3-kateshe per zyra me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane

Vile 3-kateshe per zyra me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane

Vile 3-kateshe per zyra me qira prane Pazarit te Ri ne Tirane. Ndertesa ka nje siperfaqe trualli prej 180 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 110 m2 te ndare ne 3 kate. Kati i pare organizohet ne nje dyqan 40 m2, tualet...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter