Pronat e fundit

Apartament 3+1 me qira ne prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Apartament 3+1 me qira ne prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4-kateshe. Ka nje siperfaqe prej 192 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe 3 ballk...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane

Apartament papafingo per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe te fundit te nje pallati te vjeter . Ka nje siperfaqe prej 76.6 m2 dhe organizohet ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjum...

me shme

Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4 kateshe. Ka nje siperfaqe prej 192 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo dhe tre ballkone. ...

me shme

Apartament 2+1 me qira prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe korrid...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ( parafundit ) te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe prej 66.45 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, dy d...

me shme

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

Apartament 1+1 me qira prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi,...

me shme

Apartament 3+1 per qira prane Nobis Center ne Tirane

Apartament 3+1 per qira prane Nobis Center ne Tirane

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Marco Bocari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 130 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, koridor, dy tualete dh...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane Kishes Ortodokse ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare perdhe te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 60 m2 ku prej te vilave 55 m2 jane te shenuara ne certifikate prone...

me shme

Apartament 3+1 per shitje prane QSUT ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje prane QSUT ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 97 m2 te organizuar ne sallon, tre dhoma gjumi, dy banjo dhe ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter