Pronat e fundit

Vile 2-kateshe per qira ne zonen e Saukut te Vjeter ne Tirane

Vile 2-kateshe per qira ne zonen e Saukut te Vjeter ne Tirane

Vile me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 613 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 290 m2 te ndare ne 2 kate banim dhe garazh.  Kati i pare organizohet ne sallon dhe kuzhine, dhome ndenje...

me shme

Ambient tregtar me qira ne Kompleksin Green City ne Tirane

Ambient tregtar me qira ne Kompleksin Green City ne Tirane

Ambient dyqani me qira ne rrugen Nexho Konomi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne nje komplekset me te njohura te qytetit te Tiranes, i pozicionuar ne katin perdhe. Ka nje siperfaqe prej 45 m2 e cila perfshin nje open space d...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Kinostudios ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Kinostudios ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Aleksander Moisiu ne Tirane. Shtepia eshte pjese e nje pallati te ri i cili ndodhet ne katin e katert. Pallati eshte i pajisur me ashensor dhe ofron administrim. Apartamenti ndahet ...

me shme

Apartament 1+1 per shitje prane zones se Astirit ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje prane zones se Astirit ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Gjergj Elez Alia ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e gjashte banim te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Pallati eshte i vitit 2008 dhe ofron administrim te mire. ...

me shme

Apartament 2+1 me qira prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane

Apartament 2+1 me qira afer me rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe totale prej 98 m2 duke perfshire sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon ...

me shme

Apartament 1+1 per shitje prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e peste te nje pallati ekzistues. Siperfaqja prej 43.3 m2 ndahet ne sallon, nje dhoma gjumi, banjo dhe nje ballkon te mb...

me shme

Vile 2-kateshe per shitje ne Lungomare ne Vlore

Vile 2-kateshe per shitje ne Lungomare ne Vlore

Vile per shitje ne rrugen Uji I  Ftohte ne Vlore. Banesa ka nje siperfaqe ndertimi prej 117 m2 dhe ndahet ne 2 kate bashke me nje papafingo. Kati I ka dy hyrje ku hyrja e pare ka 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe kuzhine...

me shme

Ambient tregtare me qira prane qendres se Tiranes

Ambient tregtare me qira prane qendres se Tiranes

Ambient per lokal me qira ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 90 m2 dhe oborr me siperfaqe 250 m2 e cila organizohet ne nje magazine, nje zyre dhe nje banjo. Ambienti ka sherbyer si bar-ka...

me shme

Vile 2-kateshe dhe toke per shitje tek Instituti Bujqesor, Tirane

Vile 2-kateshe dhe toke per shitje tek Instituti Bujqesor, Tirane

Vile dhe toke per shitje ne rrugen Jusuf Gervalla ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 292 m2 te ndare ne 2 kate.  Kati i pare organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter