Pronat e fundit

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane

Apartament 1+1 prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe tualet. Apartamenti o...

me shme

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Astirit ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Astirit ne Tirane

Apartament 2+1 ne rrugen Mikel Maruli ne Tirane Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe prej 87 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, dy dhoma gjumi, 2 banjo dhe ball...

me shme

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Delijorgji ne Tirane

Apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Delijorgji ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Kavajes. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri. Shtepia ka nje siperfaqe prej 73 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Ofrohet e mob...

me shme

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apar...

me shme

Apartament 2+1 me qira prane rruges Don Bosko ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane rruges Don Bosko ne Tirane

Apartament 2+1 me qira perballe shkolles Qazim Turdiu ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe. Shtepia ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, dy dhoma gjumi, korrido...

me shme

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Porcelanit ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Porcelanit ne Tirane

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje kompleksi pallatesh. Siperfaqja totale eshte 136.6 m2 dhe siperfaqja e brendshme 123 m2. Shtepia organizohet ne s...

me shme

Apartament 3+1 me qira prane zones se Ali Demit ne Tirane

Apartament 3+1 me qira prane zones se Ali Demit ne Tirane

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Xhepa ne Tirane. Ndodhet ne katin 1 te nje vile 3-kateshe te ndertuar kohet e fundit. Ka nje siperfaqe prej 130 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, sallon I madh, kuzhine, korridor d...

me shme

Apartament 3+1 me qira prane rruges Agush Gjergjevica ne Tirane

Apartament 3+1 me qira prane rruges Agush Gjergjevica ne Tirane

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Xhepa ne Tirane. Ndodhet ne katin 1 te nje vile 2-kateshe te ndertuar kohet e fundit. Ka nje siperfaqe prej 130 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, sallon I madh, kuzhine, korridor d...

me shme

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 68 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon. ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter