Pronat e fundit

Apartament 3+1 me qira ne zonen e Selites ne Tirane

Apartament 3+1 me qira ne zonen e Selites ne Tirane

Apartament me qira ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e pare te nje vile ne nje zone shume te qete. Ka nje siperfaqe prej 146 m2 te ndare ne sallon me kuzhine, 3 dhoma gjumi, banjo, 2 korri...

me shme

Apartament 2+1 me qira prane qendres ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane qendres ne Tirane

Apartament me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Banesa eshte pjese e nje pallati ekzistues dhe ndodhet ne katin e 6, e cila pozicionohet shume prane qendres se Tiranes. Hyrja ka nje sallon se bashku me ambientin...

me shme

Ambient tregtare per shitje prane UET ne Tirane

Ambient tregtare per shitje prane UET ne Tirane

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Siperfaqja eshte 42 m2 dhe pozicionohet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri. Ndodhet buze rruge kryesore dhe eshte lehtesisht te aksesueshme. Mund...

me shme

Ambient tregtare me qira prane UET ne Tirane

Ambient tregtare me qira prane UET ne Tirane

Hapesire garazhdi me qira ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Siperfaqja e ambientit eshte 42 m2 dhe ndodhet ne katin e nendheshem te nje pallati te ri prane UET-se. Pozicionohet buze rruge kryesore duke e bere lehtes...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane

Apartament per shitje ne Kompleksin Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor ne nje prej komplekseve me te pelqyera per banim ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 56.4 ...

me shme

Apartament 1+1 per shitje tek Kompleksi Panorama ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje tek Kompleksi Panorama ne Tirane

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e 2-te te Kompleksit Panorama, nje nder komplekset me te njohura dhe te pelqyera per banim te qytetit te Tiranes. Ndahet ne sallon me k...

me shme

Ambient tregtare me qira ne zonen e Kasharit ne Tirane

Ambient tregtare me qira ne zonen e Kasharit ne Tirane

Ambient biznesi me qira prane City Park ne Tirane. Hapesirat ndodhen ne katin e pare dhe ne katin e trete te nje ndertese 3-kateshe ne zonen e Kasharit dhe mund secila prej siperfaqeve me poshte mund te jepen me qira te...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Banesa eshte pjese e nje pallati te vjeter dhe ndodhet ne katin e 3-te, e lokalizuar ne nje zone te pelqyer per banim dhe me dalje te lehte per ne qender. S...

me shme

Apartament 1+1 me qira tek Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane

Apartament 1+1 me qira tek Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane

Apartament me qira prane rruges Driten Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri te ndertuar vitet e fundit tek Ish Fusha e Aviacionit. Hyrja me 66 m2 siperfaqe organizohet ne sallon bashke me kuzhine...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter