Pronat e fundit

Apartamente 1+1 per shitje ne Tirane,tek Unaza e madhe, prane Astirit, (TRS-101-40)

Apartamente 1+1 per shitje ne Tirane,tek Unaza e madhe, prane Astirit,  (TRS-101-40)

 Apartamente 1+1 prane KMY ne Yzberisht. Pallati sapo ka perfunduar dhe ju jep mundesine te prenotoni shtepine tuaj. Ndertimet me nje cilesi te larte dhe kujdes te vecante ne te gjitha detajet.   ...

me shme

Shitet Biznes ne mes te Blloku ne rrugen Pjeter Bogdani,BODY LINE CENTER, (TRR-101-39)

Shitet Biznes ne mes te Blloku ne rrugen Pjeter Bogdani,BODY LINE CENTER, (TRR-101-39)

Pershkrimi: Body Line Center operon ne tregun vendas e rajonal ne fushen e estetikes qe prej vitit 1997. Eshte qender e autorizuar dhe e specializuar nga Bollani Group spa, Desenzano, Itali. E autorizuar sepse ka te drej...

me shme

Vile me qera ne Lunder , prane qendres tregtare TEG ne Tirane , (TRR-101-38)

Vile me qera ne Lunder , prane qendres tregtare TEG ne Tirane , (TRR-101-38)

Vila Eko Ambasador description   First Albanian ecological villa made by:   -French architect  from Paris: Frank Dumai www.atelierdutorrent.fr   with:   Alarm Camera sy...

me shme

Apartament me qera ne rrugen Tefta Pashko prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane , (TRR-101-37)

Apartament me qera ne rrugen Tefta Pashko prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane , (TRR-101-37)

Apartament me qera ne rrugen Tefta Tashko prane Ministrise se Puneve te Jashtme. Apartament 1+1 i perbere nga nje sallon i madh dhe i kendshem bashke me pjesene e guzhines, nje dhome gjumi dhe nje banjo. Me nje siperf...

me shme

Dyqan me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane , (TRR-101-36)

Dyqan me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane , (TRR-101-36)

Dyqan me qera ne rrugen Fadil Rada. Dyqan plote drite ne nje nga vendet me te bukura te Tiranes. Ne qofte se jeni ne kerkim te nje dyqani ne nje nga vendet me strategjike te Tiranes atehere kjo eshte mundesia juaj. ...

me shme

Dyqan me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane afer shkolles Ismail Qemali, (TRR-101-35 )

Dyqan me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane afer shkolles Ismail Qemali, (TRR-101-35 )

Dyqan me qera ne rrugen Fadil Rada. Dyqan plote drite ne nje nga vendet me te bukura te Tiranes. Ne qofte se jeni ne kerkim te nje dyqani ne nje nga vendet me strategjike te Tiranes atehere kjo eshte mundesia juaj. Me si...

me shme

Zyre me qera ne rrugen Fadil Rada afer ATSH ne Tirane, (TRR-101-34)

Zyre me qera ne rrugen Fadil Rada afer ATSH ne Tirane, (TRR-101-34)

Nje hapesire e madhe dhe plot drite naturale ne nje nga zonat me preferuara te Tiranes. Me nje siperfaqe totale prej 165 m2, Ne katin e dyte te kesaj ndertese te re dhe te mire punuar ndodhet kjo hapesire qe mund te perd...

me shme

Apartamente ne shitje tek rruga Jordan Misja, (TRS-101-33)

Apartamente ne shitje tek rruga Jordan Misja, (TRS-101-33)

Apartament 2+1 ne rrugen Jordan Misja ne Tirane, pallatet jane akoma ne ndertim dhe po ndertohen me nje standart te larte dhe ne nje nga lagjet me te njohura te Tiranes. Me nje siperfaqe prej 115.24 m2 ofron 2 dhoma gjum...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Jordan Misja, afer shkolles Harry Fultz, (TRS-101-32)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Jordan Misja, afer shkolles Harry Fultz, (TRS-101-32)

Pozicionuar ne rrugen Jordan Misja afer shkolles profesionale Harry Fultz ndodhen keto apartamente akoma ne ndertim, duke u ndertuar me nje standard te larte. Ky apartament 2+1 eshte i prezantuar mire dhe shume afer qend...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter