Pronat e fundit

Apartament me qera tek kompleksi poshte stacionit te trenit ne Tirane, (TRR-101-55)

Apartament me qera tek kompleksi poshte stacionit te trenit ne Tirane, (TRR-101-55)

Apartament i kendshem me te gjitha mobiljet dhe pajisjet. Me nje siperfaqe prej 140 m2 perbehet nga 3 dhoma gjumi, 2 banjo, nje sallon i madh i ngjitur me guzhinen dhe pjesen e ngrenjes. Ndodhet shume afer qendres se Tir...

me shme

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri poshte maternitetit te ri ne Tirane, (TRS-101-54)

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri poshte maternitetit te ri ne Tirane, (TRS-101-54)

 Ky apartament ju ofron luks ne te gjithe siperfaqen e tij prej 136 m2. E ndertuar me kujdes dhe me cilesi te larte te ofron 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe nje sallon I madh ngjtur me guzhinen dhe pjesen e ngrenje...

me shme

Apartament per shitje tek rruga Lidhja e Prizrenit ne Tirane, (TRS-101-53)

Apartament per shitje tek rruga Lidhja e Prizrenit ne Tirane, (TRS-101-53)

Apartament i mrekullueshem 1+1 ne katin e trete ten je ndertese te re  me vendndodhje afer Bllokut ne Tirane. Apartamenti konsiston ne nje hapesire te madhe ku ndodhet guzhina, pjesa e ndenjes dhe e ngrenjes dhe gji...

me shme

Apartament per shitje tek '21 Dhjetori' ne Tirane, (TRS-101-51)

Apartament per shitje tek '21 Dhjetori' ne Tirane, (TRS-101-51)

Ne nje nga zonat me qeta te Tiranes ne lagjen ’21 Dhjetori’ ndodhet ky apartament me nje siperfaqe prej 115.5 m2. Ju mund te keni nje shtepi modern ne nje nga lagjet me te preferuara te Tiranes. Hapesira brenda ndahe...

me shme

Apartament me qera afer parkut te Liqenit Artificial ne Tirane , (TRR-101-50)

Apartament me qera afer parkut te Liqenit Artificial ne Tirane , (TRR-101-50)

Apartament me qera afer liqenit ne Tirane. Perbehet nga 3 dhoma gjumi dhe nje sallon I madh ku perfshihen pjesa e ndenjes, e ngrenjes dhe pjesa e guzhines e kompletuar. Nje nga banjot ndodhet e ngjitur me dhomen matrimon...

me shme

Apartamente per shitje afer televizionit News 24, ne Shkoze, Tirane, (TRS-101-49)

Apartamente per shitje afer televizionit News 24, ne Shkoze, Tirane, (TRS-101-49)

Zgjidhni apartamentin qe ju deshironi ne nje zone te qete dhe me ajer te paster. Kompleksi i pallateve sapo ka nisur dhe do ndertohet ne Shkoze te Tiranes, duke i dhene mundesine gjithesecilit te zgjedhi nje apartament m...

me shme

Garsoniere per shitje ne Sarande prane hotel Butrintit, (SRS-101-1)

Garsoniere per shitje ne Sarande prane hotel Butrintit, (SRS-101-1)

Sarande,Garsionere ne shitje, Kanali i Cukes. Apartamenti ndodhen shume prane bregdetit te bukur te Sarandes dhe pozicionohet ne rrugen nacionale Sarande-Butrint, Objekti eshte ndertim i vitit 2007, me dokumentacion te r...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne lagjen Pavarsia ne Vlore , (VLS-101-12)

Apartament 2+1 per shitje ne lagjen Pavarsia ne Vlore , (VLS-101-12)

Shitet apartament me siperfaqe totale 112.1 m2 nga keto siperfaqe e apartamentit 95.32 dhe siperfaqe verande 16.8 , e organizuar me nje dhome ndenje dhe dy dhoma gjumi, verande dhe dy banjo. Ndodhet ne katin e dyte te ba...

me shme

Apartament 1+1 ne shitje afer shkolles se Baletit ne Tirane, (TRR-101-48)

Apartament 1+1 ne shitje afer shkolles se Baletit ne Tirane, (TRR-101-48)

Apartament per shitje tek Shkolla e Baletit I mobiluar me nje stil modern. Me nje siperfaqe prej 58 m2 mund te gjeni  sallonin te bashkangjitur me aneksin, nje dhime gjumi , nje banjo dhe ballkonin. Nje pallat i vje...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter