Pronat e fundit

Apartament per shitje ne Unaza e Re ne Tirane , (TRS-412-11)

Apartament per shitje ne Unaza e Re ne Tirane , (TRS-412-11)

Apartament per shitje te Unaza e re ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 93.7 m2  , i pozicionouar ne katin e 8 nga toka dhe me nje orintim nga jugu. Nje shperndarja te mire duke ju dhene te gjitha dhomave hapesirat e d...

me shme

Apartament 2+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane , (TRS-412-10)

Apartament 2+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane , (TRS-412-10)

Apartament per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane. Me nje siperfaqe totale prej 108 m2 pozicionohet ne katin e trete te je kompleksi te ndertuar vitet e fundit, ndertimet jane me cilesi te larte dhe me kujdes te vecant...

me shme

Apartamente per shitje ose me qera ne Sarande me rrjeshtin e pare nga deti, (SRS-412-2)

Apartamente per shitje ose me qera ne Sarande me rrjeshtin e pare nga deti, (SRS-412-2)

Në një nga vendet më të mira në zemër të qytetit të Sarandës janë ndërtuar rishtas apartamente Boci. Ajo është vendosur në një lokacion (në ...

me shme

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu i Zi ne TIrane , (TRS-412-9)

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu i Zi ne TIrane , (TRS-412-9)

Apartament per shitje ne fillim te rruges Don Bosko afer Zogut te Zi. Apartamenti me nje siperfaqe prej 56 m2 i perbere nga soxhiorno , ambjent gatimi me vete, dhome gjumi , banjo, tualet te lidhura me nje korridor seb...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne rrugen 'Don Bosko' ne Tirane , (TRR-412-8)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen 'Don Bosko' ne Tirane , (TRR-412-8)

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko, perballe qendres sociale me te njejtin emer. Kompleks I ri pallatesh dhe me punime shume te mira. Apartamenti pozicionohet ne katin e shtate me nje siperfaqe prej 94 m2 pershin, dh...

me shme

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes ne zonen e Bllokut, (TRR-412-7)

Apartament 3+1 me qera ne qender te Tiranes ne zonen e Bllokut, (TRR-412-7)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Bllok. Me nje siperfaqe prej 130 m2 ju ofron nje dhome ndenje te bollshme ngjitur me guzhinen, 3 dhoma gjumi , 2 banjo dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e peste ten je pa...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne Fier ne rrugen Skenderbeu, (TRS-412-1)

Apartament 1+1 per shitje ne Fier ne rrugen Skenderbeu, (TRS-412-1)

    Shitet apartment 1+1 plus shtes me siperfaqje 56 m2 ne qytetin e Fierit ne lagjen Liri Gero. Perbehet nga dhoma e ndenjes dhe guzhina , 1 dhome gjumi dhe banjo. Apartamenti ndodhet ne katin e trete pr...

me shme

Apartament 2+1me qera tek 21 Dhjetori ne Tirane, (TRR-412-6)

Apartament 2+1me qera tek 21 Dhjetori ne Tirane, (TRR-412-6)

Apartament me qera ne rrugen  “Muhamet Gjollesha”. Me nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 e shfrytezuar ne menyren e duhur duke krijuar nje ambjent te ngrohte dhe shume familjare. Me nje stil te vecante dhe p...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane, (TRS-412-5)

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane, (TRS-412-5)

Apartament modern ne zonen e Freskut ne Tirane, afer ajrit te paster dhe qetesise.  I mobiluar teresisht dhe me nje ndricim perfekt, cdo gje e punuar me shume kujdes dhe me shume shije.  Me siperfaqe 78 m2 ju o...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter