Pronat e fundit

Apartament me qera tek rruga Don Bosko, kompleksi Vizion + , (TRR-101-22)

Apartament me qera tek rruga Don Bosko, kompleksi  Vizion + , (TRR-101-22)

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko,kompleksi Vizion+.Nje apartament me ndricim perfekt dhe spacioz,me nje sallon te kendeshem te bashkangjitur me guzhinen, me dy dhoma gjumi,dy banjo, dy ballkone. Me nje siperfaqe to...

me shme

Garsoniere ne shitje ne qender te Vlores , (VLS-101-4)

Garsoniere ne shitje ne qender te Vlores , (VLS-101-4)

Ne zemer te Vlores afer hotel ‘Pavarsia‘ mund te gjeni  garsoniere ne shitje. Pallati eshte ne ndertim e siper gje qe ju jep mundesine te pronotoni dhe te paguani ngadal per nje ambjent tuajin afer qytetit bregd...

me shme

Dyqane per shitje ne qender te Vlores , (VLS-101-3)

Dyqane per shitje ne qender te Vlores , (VLS-101-3)

Dyqane per shitje ne qender te Vlores tek lagjia Pavarsia afer Parkut Rinia. Nje kompleks pallatesh ne ndertim ju jep mundesi tani te merrni dyqanin tuaj duke e perzgjedhur ate sipas siperfaqeve te ndryshme.Kompleksi esh...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje ne qytetin e Vlores, (VLS-101-2)

Apartament 2+1 ne shitje ne qytetin e Vlores, (VLS-101-2)

Ne zemer te Vlores afer hotel ‘Pavarsia‘ mund te gjeni  shtepine tuaj ne nje qytet bregdetar.Pallati eshte ne ndertim e siper gje qe ju jep mundesine te pronotoni dhe te paguani ngadal per shtepine tuaj te pushi...

me shme

Apartamente per shitje ,1+1 ne qytetin e Vlores , (VLS-101-1)

Apartamente per shitje ,1+1 ne qytetin e Vlores , (VLS-101-1)

 Ne zemer te Vlores afer hotel ‘Pavarsia‘ mund te gjeni  shtepine tuaj ne nje qytet bregdetar.Pallati eshte ne ndertim e siper gje qe ju jep mundesine te pronotoni dhe te paguani ngadal per shptepine tuaj t...

me shme

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRR-101-21)

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri  ne Tirane , (TRR-101-21)

  Apartament i ri i mobiluar me hapesire 145 m2 ne nje nga pjeset me te bukura te Tiranes tek rruga Sami Frasheri, ngjitur me qendren Nobis ne Tirane. Ky apartament ju jep kenaqesine te jetoni ne nje sallon te m...

me shme

Hotel per shitje ne Golem,500m nga Shkembi i Kavajes (TRS-101-20)

Hotel per shitje ne Golem,500m nga Shkembi i Kavajes (TRS-101-20)

Hotel ne shitje ne nje nga vendet me te populluara per turistet ne Golem ,rreth 500 nga Shkembi  i Kavajes.Eshte ndertuar me material te cilesise se pare,me nje dekor te kendshem dhe mobiluar ne menyre modern.Ky hot...

me shme

Toke ne shitje afer Qytetit Studenti, Tirane , (TRS-101-19)

Toke ne shitje afer Qytetit Studenti, Tirane , (TRS-101-19)

Pjese toke per shitje afer Qytet Studentit ne Tirane.Me letra te rregullta per ndertim dhe me nje siperfaqe prej 1200 m2. Perbehet nga 2 shpija te ngjitura me njera tjetren dhe hapsirat perreth tyre me siperfaqe perkates...

me shme

Hapesire e madhe per zyra me qera tek sheshi Avni Rustemi, Tirane (TRR-101-18)

Hapesire e madhe per zyra me qera tek sheshi Avni Rustemi, Tirane (TRR-101-18)

 Ne nje nga vendet me strategjike te Tiranes,nje hapesire me nje stil te vecante. E ndertuar me qualitetin me te larte dhe e mbajtur shume mire.Me 2 kate dhe me nje siperfaqe totale prej 200 m2.Mund te perdoret per ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter