Pronat e fundit

Zyre per shitje ne qender te qytetit te Elbasanit, afer Postes, (ELS-101-1)

Zyre per shitje ne qender te qytetit te Elbasanit, afer Postes, (ELS-101-1)

Njesi komerciale 63m2, ndodhet ne katin e IV, te nje ndertimi te ri polifunksional 12 kateshe ne qender te qytetit Elbasan. Ne perberje te godines gjenden ambiente per zyra, njesi tregetimi dhe sherbimi, apartamente bani...

me shme

Apartament ne shitje tek ish Fabrika e Orizit ne Vlore, (VLS-101-11)

Apartament ne shitje tek ish Fabrika e Orizit ne Vlore, (VLS-101-11)

Apartament 1+1 me siperfaqe 72 m2 dhe 27 m2 verande e organizuar me nje dhome ndenje dhe nje dhome gjumi, dhe nje banjo. Ndodhet ne katin e VI te banimit. Apartamenti eshte i sistemuar dhe funksional per banim ne cdo sti...

me shme

Bar-Restorant per shitje ne pjesen e Plazhit te Durresit, afer shkembit te Kavajes, (DRS-101-11)

Bar-Restorant per shitje ne pjesen e Plazhit te Durresit, afer shkembit te Kavajes, (DRS-101-11)

Njesi komerciale, me siperfaqe 122.6 m2, ne perberje te nje pallati gjashte katesh, ne brezin e pare te reres. Ambjenti eshte funksional per sezonin e veres si bar-kafe. Zona perreth eshte zone plazhi, me njesi tregtimi ...

me shme

Zyre per shitje prane hotel 'Diplomati' ne Tirane , (TRS-101-46)

Zyre per shitje prane hotel 'Diplomati' ne Tirane , (TRS-101-46)

Zyra me sip.64.2 m2 ndodhet ne katin e dyte te nje objekti tete katesh, prane Hotel 'Diplomati' Tirane dhe eshte e pershtatshme per lokal, agjensi, studio, etj. Hyrja per ne kete ambjent eshte nga rruga kryesore dhe me s...

me shme

Dyqan per shitje tek kompleksi Marina ne Vlore, (VLS-101-10)

 Dyqan per shitje tek kompleksi Marina ne Vlore, (VLS-101-10)

Vlore, njesi komerciale 91.5 m2, Kompleksi “Marina, ndodhur ne katin e dyte te nje ndertese tete kateshe prane shkolles se Marines ne Vlore. Ambjenti disponon hyrje te veçante nga rruga kryesore me pamje nga deti. E p...

me shme

Apartament per shitje tek Uji i Ftohte ne Vlore, ne rrugen kryesore Rradhime Orikum, (VLS-101-9)

Apartament per shitje tek Uji i Ftohte ne Vlore, ne rrugen kryesore Rradhime Orikum, (VLS-101-9)

NJE SUPER OFERTE apartamente me CERTIFIKAT PRONSIE TE RREGULLETE Vlore, Apartament 2+1. Shitet njesi rezidenciale e organizuar me nje dhome ndenje dhe dy dhoma gjumi, banjo, ballkon, e pozicionuar ne katin e III dhe me p...

me shme

Apartament 1+1 ne shitje tek Uji i Ftohte ne Vlore, (VLS-101-8)

Apartament 1+1 ne shitje tek Uji i Ftohte ne Vlore, (VLS-101-8)

Vlore, Apartament 67 m2, tek Uji i Ftohte.  Apartament 1+1 ne katin e dyte banim te nje prej rezidencave me te reja qe eshte ne ndertim ne qytetin e Vlores. Objekti perbehet nga nje kat sherbim dhe 4-kate banimi . P...

me shme

Garsoniere ne shitje ne lagjen Pavarsia ne qytetin e Vlores, (VLS-101-7)

Garsoniere ne shitje ne lagjen Pavarsia ne qytetin e Vlores, (VLS-101-7)

. -Njesi rezidenciale me siperfaqe 50 m2, e organizuar me nje dhome, nje ballkon dhe nje banjo. Ndodhet ne katin e III teknik ose i IV nga toka. Orientim nga perendimi, apartamenti eshte i sistemuar dhe funksional per ba...

me shme

Apartament ne shitje tek ish Farbrika e Orizit ne Vlore , (VLS-101-6)

Apartament ne shitje tek ish Farbrika e Orizit ne Vlore , (VLS-101-6)

Shitet Apartament 2+1. Njesi rezidenciale me siperfaqe 104 m2 dhe 23 m2 verande e organizuar me nje dhome ndenje dhe dy dhoma gjumi, dhe dy banjo. Ndodhet ne katin e VI te banimit tek kulla nr. 3. Apartamenti eshte i sis...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter