Pronat e fundit

Apartament me qera tek residenca 'Kodra e Diellit' ne Tirane, (TRR-101-62)

Apartament me qera tek residenca 'Kodra e Diellit' ne Tirane, (TRR-101-62)

Ky apartament eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe me nje standart te larte ju ofron komoditetin e kerkuar ne nje nga zonat me te bukura Tiranes. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri dhe te mire punuar. Brenda apa...

me shme

Vile per shitje prane fshatit SOS ne Tirane, (TRS-101-61)

Vile per shitje prane fshatit SOS ne Tirane, (TRS-101-61)

Vile 2 kateshe me oborr perpara me nje siperfaqe totale prej 360 m2 ku cdo kate zene 120 m2 te siperfaqes dhe 240 m2 oborr. Perbehet nga 6 dhoma te shperndara ne 4 dhoma gjumi, 2 sallone, nje holl i madh,guzhina, 3 banjo...

me shme

Vila ne shitje ose me qera ne zonen me te bukur te Tiranes, ngjitur me pallatin e Brigadave, (TRS-101-60)

Vila ne shitje ose me qera ne zonen me te bukur te Tiranes, ngjitur me pallatin e Brigadave, (TRS-101-60)

Kompleks residencial i ndertuar me ndertimit me te mira dhe me materialet me te mira, e cila ndodhet sapo kalon pallatin e Brigadave ne fillim te rruges Herman Gmeiner, vetem 3 km nga qendra e Tiranes. E fshehur ne nje k...

me shme

Hapesire e madhe me qera per zyra ose biznes shume afer qendres se Tiranes, (TRR-101-59)

Hapesire e madhe me qera per zyra ose biznes shume afer qendres se Tiranes, (TRR-101-59)

Hapesire per zyra rreth 500 m2 ne nje nga vendet me strategjike ne Tirane, me vendndodhje midis arkivit te shtetit dhe stacionit te trenit. Nje hapesire e madhe ku ju jep mundesine te zhvilloni biznesin tuaj dhe gjithash...

me shme

Apartament per shitje prane qendres ne qytetin e Fierit, (FRS-101-1)

Apartament per shitje prane qendres ne qytetin e Fierit, (FRS-101-1)

Ky apartament ne zemer te fierit ku munde te sodisesh nje pamje magjepse nga te dyja krahet e apartamenti nga lindja e ne perendim posedon nje siperfaqe te nje apartamenti PENT HAUS. Siperfaqa prej 118 SQM ne katin e 9 d...

me shme

Shtepi per shitje ne fshatin Thane te Lushnjes, (LUS-101-1)

Shtepi per shitje ne fshatin Thane te Lushnjes, (LUS-101-1)

Shtepi 2+1 (banese 1 kateshe) ne fshatin Thane te Lushnjes. Shtepia ndodhet afer liqenit te Thanes, e distancuar nga banesat e tjera dhe 5km nga rruga kryesore per ne Lushnje (e asfaltuar). Rreth baneses ka nje kopesht m...

me shme

Vile me qera ne rrugen '3 Vellezerit Kondi', afer residences amerikane ne Tirane, (TRR-101-58)

Vile me qera ne rrugen '3 Vellezerit Kondi', afer residences amerikane ne Tirane, (TRR-101-58)

  Vile 3 kateshe me oborr perpara me nje siperfaqe ndertimi prej 480 m2 ku cdo kate zene 110 m2 te siperfaqes dhe 40 m2 garazh. Perbehet nga 11 dhoma te shperndara ne 6 dhoma gjumi, 3 sallone, nje holl i madh,guz...

me shme

Apartament me qera perball rrethrrotullimit te Zogut te Zi, (TRR-101-57)

Apartament me qera perball rrethrrotullimit te Zogut te Zi, (TRR-101-57)

Nje hapesire e madhe dhe plot drite naturale ne nje nga zonat me preferuara te Tiranes per te krijuar nje biznes dhe per ta reklamuar ate. Me nje siperfaqe totale prej 100 m2, ne katin e trete te kesaj ndertese te re dhe...

me shme

Apartament 2+1 me qera poshte stacionit te trenit ne Tirane, (TRR-101-56)

Apartament 2+1 me qera poshte stacionit te trenit ne Tirane, (TRR-101-56)

Ky apartament eshte nje okazion brilant per te pasur nje shtepi te ngrohte familjare ne vendin me te mire te qytetit. Me nje siperfaqe prej 110 m2 perbehet nga nje sallon i madh i ngjitur me pjesen e guzhines,guzhina e m...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter