Pronat e fundit

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Jordan Misja, afer shkolles Harry Fultz, (TRS-101-32)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Jordan Misja, afer shkolles Harry Fultz, (TRS-101-32)

Pozicionuar ne rrugen Jordan Misja afer shkolles profesionale Harry Fultz ndodhen keto apartamente akoma ne ndertim, duke u ndertuar me nje standard te larte. Ky apartament 2+1 eshte i prezantuar mire dhe shume afer qend...

me shme

Apartament me qera ne qender te Tiranes, tek rruga Lidhja e Prizrenit, (TRR-101-30)

Apartament me qera ne qender te Tiranes, tek rruga Lidhja e Prizrenit, (TRR-101-30)

Ky apartament eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe me nje standart te larte ju ofron komoditetin e kerkuar ne qender te Tiranes, eshte ne pozicion ideal per te shijuar  dhe per te pare pjeset me te bukura qe ky qy...

me shme

Hapesire e madhe per dyqan ne shitje ne qytetin e Rreshenit, Mirdite (RRS-101-1)

Hapesire e madhe per dyqan ne shitje ne qytetin e Rreshenit, Mirdite (RRS-101-1)

  Hapesire e madhe per dyqan per shitje ose qera. Kjo prone eshte perafersisht 1050 m2 ndodhet ne qytetin e Rreshenit, te rrethit te Mirdites. Ndodhet 3 km larg nga autostrada nacionale Durres-Kukes dhe 100 km l...

me shme

Apartament per shitje tek Komuna e Parisit perball me Euromax, (TRS-101-29)

Apartament per shitje tek Komuna e Parisit perball me Euromax, (TRS-101-29)

Apartament duplex me 3 dhoma gjumi eshte ne te njejten kohe unike dhe mbreselenese me punimet e saj te brendshme dhe qe pozicionet tek Komuna e Parisit ne Tirane. Me nje siperfaqe totale prej 150 m2, e ndare ne dy kate p...

me shme

Apartament 2+1 ne shitje tek rruga Jordan Misja, afer shkolles Harry Fultz, (TRS-101-28)

Apartament 2+1 ne shitje tek rruga Jordan Misja, afer shkolles Harry Fultz, (TRS-101-28)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Jordan Misja ,mbrapa shkolles Harry Fultz. Ndodhet ne nje nga lagjet me te preferuara , ky apartament eshte nje okazion i shkelqyer per te pronotuar shtepine e enderrave per familjen...

me shme

Apartament per shitje ne rrugen Jordan Misja,mbrapa shkolles Harry Fultz, (TRS-101-27)

Apartament  per shitje ne rrugen Jordan Misja,mbrapa shkolles Harry Fultz, (TRS-101-27)

Apartament i shkelqyer 2+1 ne rrugen ‘Jordan Misja’, mbrapa shkolles profesionale Harry Fultz. Ky apartament te ofron punime cilesore dhe pamje te bukur te shtepise,te mbushur plot drite nga dritaret me perm...

me shme

Apartament me qera afer Ambasades Americane ne Tirane ,(TRR-101-25)

Apartament me qera afer Ambasades Americane ne Tirane ,(TRR-101-25)

Apartament  3+1 afer Ambasades Americane tek rruga e Elbasanit ne Tirane.Me nje siperfaqe prej 170 te ofron nje sallon te madh, me nje guzhine komplet me vete, me 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 2 ballkone. Ndertesa esht...

me shme

Apartament me qera tek rruga 'Abdyl Frasheri 'ne Tirane, (TRR-101-24)

Apartament me qera tek rruga 'Abdyl Frasheri 'ne Tirane, (TRR-101-24)

Ky apartament eshte nje okazion brilant per te pasur nje shtepi te ngrohte familjare ne vendin me te mire te qytetit. Me nje siperfaqe prej 165 m2 pernehet nga nje sallon i madh i ngjitur me pjesen e guzhines,guzhina e m...

me shme

Apartament me qera tek rruga Myslym Shyri, afer AlbTelekomit , (TRR-101-23)

Apartament me qera tek rruga Myslym Shyri, afer AlbTelekomit , (TRR-101-23)

Ky apartament ju jep mundesine te jetoni  ne nje shptepi moderne ne nje nga lagjet  me te mira te Tiranes ne rrugen Myslym Shyri. Pervec nje salloni te mrekullueshem dhe pjeses se guzhines bashkangjitur ky apar...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter