Pronat e fundit

Zyre per shitje tek kompleksi Karl Topia, Zogu i Zi Tirane, (TRS-101-76)

Zyre per shitje tek kompleksi Karl Topia, Zogu i Zi Tirane, (TRS-101-76)

Nje hapesire e madhe dhe plot drite naturale ne nje nga zonat me populluara te Tiranes. Me nje siperfaqe totale prej 36 m2, Ne katin e dyte te kesaj ndertese te re dhe te mire punuar ndodhet kjo hapesire qe mund te perdo...

me shme

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa, afer shkolles 'Fan Noli' ne Tirane, (TRR-101-75)

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa, afer shkolles 'Fan Noli' ne Tirane, (TRR-101-75)

Ky apartament ju ofron luks ne te gjithe siperfaqen e tij prej 150 m2. E ndertuar me kujdes dhe me cilesi te larte te ofron 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe nje sallon i madh , me guzhine te ndare e bashkangjitur me pjesen e n...

me shme

Zyre/Dyqan me qera/shitje afer shkolles 'Edith Durham' ne Tirane, (TRR-101-74)

Zyre/Dyqan me qera/shitje afer shkolles 'Edith Durham' ne Tirane, (TRR-101-74)

Zyra me sip.30 m2 ndodhet ne katin e pare, prane shkolles‘ Edith Durham' ne Tirane dhe eshte e pershtatshme per dyqan, agjensi, studio, etj. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti konsiderohet si zone urbane me nivele ndert...

me shme

Apartament per shitje ne qytetin e Lushnjes, ne lagjia 'Clirimi', (LUS-101-2)

Apartament per shitje  ne qytetin e Lushnjes, ne lagjia 'Clirimi', (LUS-101-2)

Apartament per shitje ne Lushnje ne lagjen ‘Clirimi’. Ne katin e pare te kesaj ndertese  ndodhet ky apartament ne nje vend strategjik si per te jetuar ashtu edhe per te krijuar cdo lloji biznesi pasi per...

me shme

Dyqan per shitje tek rruga e Kavajes, afer 21 Dhjetori, (TRR-101-73)

Dyqan per shitje tek rruga e Kavajes, afer 21 Dhjetori, (TRR-101-73)

Dyqan per shitje ne rrugen e Kavajes. Dyqan plote drite ne nje nga vendet me te bukura te Tiranes. Ne qofte se jeni ne kerkim te nje dyqani ne nje nga vendet me strategjike te Tiranes atehere kjo eshte mundesia juaj. Me ...

me shme

Hapesire e madhe per dyqan me qera tek rruga Emin Duraku, afer stadiumit 'Selman Stermasi', (TRR-101-72)

Hapesire e madhe per dyqan me qera tek rruga Emin Duraku, afer stadiumit 'Selman Stermasi', (TRR-101-72)

Hapesire e madhe per dyqan me qera ne rrugen Emin duraku, prane stadiumit Selman Stermasi. Hapesire plot ndricim dhe ne ne zonat me te bukura te Tiranes. Me siperfaqe te brendshme prej 350 m2, ne katin e dyte te kesaj nd...

me shme

Apartament me qera tek stadiumi 'Selman Stermasi', (TRR-101-71)

Apartament me qera tek stadiumi 'Selman Stermasi', (TRR-101-71)

Apartament i kendshem me te gjitha mobiljet dhe pajisjet. Me nje siperfaqe prej 150 m2 perbehet nga 3 dhoma gjumi, 2 banjo, nje sallon i madh i ngjitur me guzhinen dhe pjesen e ngrenjes. Ndodhet shume afer qendres se Tir...

me shme

Zyre me qera 30 m nga rruga Myslym Shyri, afer dyqanit 'Adidas', (TRR-101-70)

Zyre me qera 30 m nga rruga Myslym Shyri, afer dyqanit 'Adidas', (TRR-101-70)

Zyre me qera afer rruges Myslym Shyri. Nje zyre plote drite ne nje nga vendet me te bukura te Tiranes. Ne qofte se jeni ne kerkim te nje dyqani ne nje nga vendet me strategjike te Tiranes atehere kjo eshte mundesia juaj....

me shme

Apartament per shitje tek residenca 'Kodra e Diellit' ne Tirane, (TRR-101-69)

Apartament per shitje tek residenca 'Kodra e Diellit' ne Tirane, (TRR-101-69)

Ky apartament fantastik ndodhet ne nje nga vendet me te qeta te Tiranes, tek kompleksi residencial Kodra e Diellit. Apartamenti ka nje pamje te mrekullueshem te natyres midis ajrit te paster. Ne kete vend eshte punuar me...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter