Pronat e fundit

Vile per shitje ne rrugen Dora D'Istria, afer liqenit te Tiranes, (TRS-101-84)

Vile per shitje ne rrugen Dora D'Istria, afer liqenit te Tiranes, (TRS-101-84)

Shitet vile afer liqenit artificial te Tirane, rruga Dora D’Istria. Vile 3 kateshe + papafingo, ne katin e pare eshte nje kopesht privat me qera , katet e tjera jane te ndara ne 6 apartamente 1+1 aktualisht te lene me ...

me shme

Vile per shitje afer residences 'Kodra e Diellit, ne Tirane ,(TRS-101-83)

Vile per shitje afer residences 'Kodra e Diellit, ne Tirane ,(TRS-101-83)

Afer Kodres se Diellit, ndodhet kjo vile e mrekullueshme. Ne nje zone te qete dhe me popullesi te zgjedhur. Vile 3-kateshe ku ju jep mundesine te jetoni dhe te ndertoni edhe biznesin tuaj. Kati pare ndodhet oborri  ...

me shme

Apartament ne shitje afer Liqenit Artificial ne Tirane, (TRS-101-82)

Apartament ne shitje afer Liqenit Artificial ne Tirane, (TRS-101-82)

Ne nje nga zonat me qeta te Tiranes ne zonen e liqenit ndodhet ky apartament me nje siperfaqe prej 63 m2. Ju mund te keni nje shtepi modern ne nje nga lagjet me te preferuara te Tiranes. Hapesira brenda ndahet ne nje sal...

me shme

Apartament me qera prane shkolles 'Emin Duraku', rruga Pjeter Bogdani, Tirane (TRR-101-81)

Apartament me qera prane shkolles 'Emin Duraku', rruga Pjeter Bogdani, Tirane (TRR-101-81)

Ky apartament eshte nje okazion brilant per te pasur nje shtepi te ngrohte familjare ne vendin me te mire te qytetit. Me nje siperfaqe prej 100 m2 perbehet nga nje sallon i madh i ngjitur me pjesen e guzhines,guzhina e m...

me shme

Hapesire per dyqan me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane, (TRR-101-80)

Hapesire per dyqan me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane, (TRR-101-80)

Hapesire per dyqan me qera tek rruga Mine Peza. Ka qene nje bar-kafe me perpara por tani ofrohet pa mobilim dhe mund te jepet me qera per cdo lloji biznesi. Me vendndodhje ne rrugen kryesore te Mine Pezes poshte Prokuror...

me shme

Hotel per shitje ne qytetin e Sarandes , (SRS-101-2)

Hotel per shitje ne qytetin e Sarandes , (SRS-101-2)

Hotel ne shitje ne Sarande, me nje stil mesdhetare dhe I dizenjuar me shume shije dhe kujdes. Perbehet nga 20 dhoma te mobiluar ne menyre bashkohore, restoranti bashke me guzhinen ndodhen ne katin e pare te kesaj ndertes...

me shme

Dyqan per shitje afer qendres ne Tirane, (TRS-101-79)

Dyqan per shitje afer qendres ne Tirane, (TRS-101-79)

Dyqan per shitje pozicionuar ne nje nga qendrat tregtare ne mes te Tiranes. Nje hapesire e kendshme prej 40 m2 ne katin e katert te kesaj ndertese. Ndodhet ne nje nga qendrat tregtare me te njohura ne Tirane. Cmim...

me shme

Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa, afer restorant Fresku ne Tirane, (TRS-101-78)

Apartament per shitje ne rrugen Qemal Stafa, afer restorant Fresku ne Tirane, (TRS-101-78)

Apartament modern afer restorant Fresku ne Tirane, afer ajrit te paster dhe qetesise. I mobiluar teresisht dhe me nje ndricim perfekt, cdo gje e punuar me shume kujdes dhe me shume shije. Me siperfaqe 75 m2 ju ofron soxh...

me shme

Apartament me qera tek kompleksi Karl Topia, Zogi i Zi, Tirane, (TRR-101-77)

Apartament me qera tek kompleksi Karl Topia, Zogi i Zi, Tirane, (TRR-101-77)

Apartament me qera tek Zogu i Zi. Me nje siperfaqe totale prej 75 m2 perbehet nga soxhiorno dhe pjesa e guzhines, nje dhome gjumi 2 banjo dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 11 te kesaj ndertese te re me 2 ashensore. Eshte...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter