Pronat e fundit

Vile antike me QERA ne Elbasan (ELR-1001)

Vile antike me QERA ne Elbasan (ELR-1001)

Shtepi antike me Qera brenda mureve te kalase ne Elbasan. Shtepia eshte renovuar dhe kompletuar pa kompromise vetem pak vjet me pare. Pronari e ka arreduar shtepine per qejfin e tij, por duke qene se tani jeton ne...

me shme

Vile Lluksoze me qera ne Tirane (TRR-1002)

Vile Lluksoze me qera ne Tirane (TRR-1002)

3-storey luxury villa for RENT near the artificial lake of Tirana.   Very advantageous position below "Palace of Brigades "(Lower Sauk). Entertainment room with billiard table in the basement Quiet and safe n...

me shme

Per SHITJE Lokal tek Iliria ne Plazhin e Durresit 530m2 (DRS-1001)

Per SHITJE Lokal tek Iliria ne Plazhin e Durresit 530m2 (DRS-1001)

Ne SHITJE 530m2 Lokal ne plazhin e Durresit tek zona Iliria, me Hipoteke. Lokali ndodhet ne katin e pare te nje godine 5+1 kate. Pallati ka mbaruar dhe eshte me certifikate pronesie (Hipoteke). Lokali perbehet nga: ...

me shme

Per SHITJE, Apartamente lluksoze ne Vlore tek Uji i Ftohte, me HIPOTEKE (VLS-1002)

Per SHITJE, Apartamente lluksoze ne Vlore tek Uji i Ftohte, me HIPOTEKE (VLS-1002)

Ky eshte padyshim kompleksi me Cilesine me te Larte ne Vlore! Nje nga te vetmit me Hipoteke. Objekti ndodhet tek zona e Ujit te Ftohte, prane plazhit me te frekuentuar te Vlores. 2 minuta ne kembe larg detit. Me gara...

me shme

Truall ne Ksamil per shitje

Truall ne Ksamil per shitje

Trual ne frontin e bregdetit i destinuar per vepra turizmi. ...

me shme

Narte aprovohet Qytet Turistik

 Narte aprovohet Qytet Turistik

The Council of Property Regulation of the Vlora district has approved the design of a new project.  On a 315 Ha parcel, a residential area and tourist complex, consisting of apartments, villas, golf course, marin...

me shme

Prona ne Tirane per shitje

Prona ne Tirane per shitje

BRAND NEW RELEASE - Studio's, one and two bedroom apartments in "Cold Water" area. Below market value , with prices from just 33,600 euros, in an area of continous growth. This Albania Property Developme...

me shme

Menaxhimi i objektit tuaj nga Albanian Real Estate

Menaxhimi i objektit tuaj nga Albanian Real Estate

...

me shme

Rreth Agjensise Imobiliare Albanian Real Estate

Rreth Agjensise Imobiliare  Albanian Real Estate

Here at Albania Real Estate, our main goal is to make it easier for everyone to buy or sell their property. We use the internet to bring the choices to you. Whether you reside in Albania or not you can view our full list...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter