Pronat e fundit

Shitet ose jepet me qera vile ne rr.e Kavajes (TRS-1016)

Shitet ose jepet me qera vile ne rr.e Kavajes (TRS-1016)

Mbi nje siperfaqe prej 319 m² ne mes te rruges se Kavajes, eshte rikostruktuar nje Vile qe nga themeli. Kjo ndertese qe fill mbas restaurimit nuk ka banuar njeri, eshte vene per shitje, ose dhenieje me qera. Duke qene...

me shme

Qytetet Shqiptare

Qytetet Shqiptare

TIRANA Tirana has been the capital of Albania since 1920. It is relatively new city established in 1614 from Sulejman Bargjini, feudal of the area at the time. The city began to grow at the beginning of the 18th cen...

me shme

Truall per SHITJE ne Qeparo, Himare | ne bregdet 10,000m2 | me Hipoteke (QRS-1001)

Truall per SHITJE ne Qeparo, Himare | ne bregdet 10,000m2 | me Hipoteke (QRS-1001)

Per Shitje kemi nje truall 10,000m2 ne Qeparo, Himare. Eshte prone e trasheguar, e regjistruar me Hipoteke. Prona ndodhet ne vije bregdetare. Perfshin edhe nje shtepi pushimi te sapo ndertuar, me pishini te madhe; gjith...

me shme

Potencialet e Shqiperise

Potencialet e Shqiperise

Të gjithë investitorët dhe turistët e dinë të gjithë në lidhje me pikat e nxehta evropiane, kur është fjala për pasuri të patundshme dhe turizmit. Ka dëshm...

me shme

Pse Shqiperia

Pse Shqiperia

Investitoret qe zgjedhin Shqiperine zbulojne se mund te perfitojne “nga avantazhi shqiptar”, si rrjedhoje e investimit ne nje vend te stabilizuar politikisht, me rritje te shpejte , me kosto te ulet , ekonomi...

me shme

Apartament 4+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-313-45)

Apartament 4+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-313-45)

Apartament 4+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e V dhe te fundit te nje pallati te ri, te sapo perfunduar. Me siperfaqe 205 m2, banesa eshte e organizuar ne 4 dhoma, sallon i madh, ...

me shme

Apartament 1+1 me qera tek Siri Kodra, (TRR-101-31)

Apartament 1+1 me qera tek Siri Kodra, (TRR-101-31)

 Apartament me qera te Siri Kodra.Siperfaqja 66 m2 e ndare ne 1 Sallon,guzhine,1 dhoma gjumi,1 banjo dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri, ne nje nga zonat me te preferuara per vendasit, ku mu...

me shme

Per SHITJE Apartamente ne Sarande, me pamje nga deti (SRS-1011)

Per SHITJE Apartamente ne Sarande, me pamje nga deti (SRS-1011)

Per SHITJE, prane rruges kryesore Sarande-Ksamil, me pamje te mrekullueshme nga deti, kemi kompleksin me te ri ne Sarande | gati per banim ne Qershor, 2011 | me cmime Fantastike. Kompleksi perbehet nga 2 godina residen...

me shme

Vila Per Shitje ne Dhermi ( DHS1001 )

Vila Per Shitje ne Dhermi ( DHS1001 )

Projekti me i ri i vendosur ne Kallam-Dhermi, rruges ku fillon te zbresesh per ne Gjirin e Drimadhesit.Apartamenti 2+1 ne ne Shitje ne Tarracen e Ullinjve, kati i I-re . Ky apartament eshte pjese e Kompleksit me pishine ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter