Pronat e fundit

Dyqan per shitje prane stadiumit Selman Stermasi, (TRS-101-65)

Dyqan per shitje prane stadiumit Selman Stermasi, (TRS-101-65)

Hapesire e madhe per dyqan ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina, prane stadiumit Selman Stermasi. Hapesire plot ndricim dhe ne ne zonat me te bukura te Tirane. Me siperfaqe te brendshme prej 350 m2 por kjo siperfaqe mund...

me shme

Truall ne shitje tek Gjiri i Lalzit ne Durres, (GLS-101-1)

Truall ne shitje tek Gjiri i Lalzit ne Durres, (GLS-101-1)

Shitet truall ne zonen bregdetare te Gjirit te Lalezit ne Durres.Prona ka nje siperfaqe totale prej 196.000 m2. Mund te shitet komplet ose e ndare gjithmone ne varesi te marrveshjes. Prona ndodhet 10 min me makine ne nje...

me shme

Apartamente per shitje tek mbikalimi ne Tirane, (TRS-101-64)

Apartamente per shitje tek mbikalimi ne Tirane, (TRS-101-64)

Apartamente per shitje afer Spitalit Hygeia ne Tirane, me akses ne te gjitha drejtimet. Mund te perdoren edhe per zyra. Cmimi 460 €/m2 ...

me shme

Apartament per shitje ne Yzberisht, ne Tirane, TRS-101-63)

Apartament per shitje ne Yzberisht, ne Tirane, TRS-101-63)

Apartamentet ndodhen ne nje ndertese te re  cila ka perfunuar totalisht. Pozicionuar ne nje kompleks residencial ne Yzberisht prane KMY-se. Me nje siperfaqe prej 100 m2 dhe 77 m2e perbere nga nje sallon i madh bashk...

me shme

Apartament me qera tek residenca 'Kodra e Diellit' ne Tirane, (TRR-101-62)

Apartament me qera tek residenca 'Kodra e Diellit' ne Tirane, (TRR-101-62)

Ky apartament eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe me nje standart te larte ju ofron komoditetin e kerkuar ne nje nga zonat me te bukura Tiranes. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri dhe te mire punuar. Brenda apa...

me shme

Vile per shitje prane fshatit SOS ne Tirane, (TRS-101-61)

Vile per shitje prane fshatit SOS ne Tirane, (TRS-101-61)

Vile 2 kateshe me oborr perpara me nje siperfaqe totale prej 360 m2 ku cdo kate zene 120 m2 te siperfaqes dhe 240 m2 oborr. Perbehet nga 6 dhoma te shperndara ne 4 dhoma gjumi, 2 sallone, nje holl i madh,guzhina, 3 banjo...

me shme

Vila ne shitje ose me qera ne zonen me te bukur te Tiranes, ngjitur me pallatin e Brigadave, (TRS-101-60)

Vila ne shitje ose me qera ne zonen me te bukur te Tiranes, ngjitur me pallatin e Brigadave, (TRS-101-60)

Kompleks residencial i ndertuar me ndertimit me te mira dhe me materialet me te mira, e cila ndodhet sapo kalon pallatin e Brigadave ne fillim te rruges Herman Gmeiner, vetem 3 km nga qendra e Tiranes. E fshehur ne nje k...

me shme

Hapesire e madhe me qera per zyra ose biznes shume afer qendres se Tiranes, (TRR-101-59)

Hapesire e madhe me qera per zyra ose biznes shume afer qendres se Tiranes, (TRR-101-59)

Hapesire per zyra rreth 500 m2 ne nje nga vendet me strategjike ne Tirane, me vendndodhje midis arkivit te shtetit dhe stacionit te trenit. Nje hapesire e madhe ku ju jep mundesine te zhvilloni biznesin tuaj dhe gjithash...

me shme

Apartament per shitje prane qendres ne qytetin e Fierit, (FRS-101-1)

Apartament per shitje prane qendres ne qytetin e Fierit, (FRS-101-1)

Ky apartament ne zemer te fierit ku munde te sodisesh nje pamje magjepse nga te dyja krahet e apartamenti nga lindja e ne perendim posedon nje siperfaqe te nje apartamenti PENT HAUS. Siperfaqa prej 118 SQM ne katin e 9 d...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter