Pronat e fundit

Shtepi per shitje ne fshatin Thane te Lushnjes, (LUS-101-1)

Shtepi per shitje ne fshatin Thane te Lushnjes, (LUS-101-1)

Shtepi 2+1 (banese 1 kateshe) ne fshatin Thane te Lushnjes. Shtepia ndodhet afer liqenit te Thanes, e distancuar nga banesat e tjera dhe 5km nga rruga kryesore per ne Lushnje (e asfaltuar). Rreth baneses ka nje kopesht m...

me shme

Vile me qera ne rrugen '3 Vellezerit Kondi', afer residences amerikane ne Tirane, (TRR-101-58)

Vile me qera ne rrugen '3 Vellezerit Kondi', afer residences amerikane ne Tirane, (TRR-101-58)

  Vile 3 kateshe me oborr perpara me nje siperfaqe ndertimi prej 480 m2 ku cdo kate zene 110 m2 te siperfaqes dhe 40 m2 garazh. Perbehet nga 11 dhoma te shperndara ne 6 dhoma gjumi, 3 sallone, nje holl i madh,guz...

me shme

Apartament me qera perball rrethrrotullimit te Zogut te Zi, (TRR-101-57)

Apartament me qera perball rrethrrotullimit te Zogut te Zi, (TRR-101-57)

Nje hapesire e madhe dhe plot drite naturale ne nje nga zonat me preferuara te Tiranes per te krijuar nje biznes dhe per ta reklamuar ate. Me nje siperfaqe totale prej 100 m2, ne katin e trete te kesaj ndertese te re dhe...

me shme

Apartament 2+1 me qera poshte stacionit te trenit ne Tirane, (TRR-101-56)

Apartament 2+1 me qera poshte stacionit te trenit ne Tirane, (TRR-101-56)

Ky apartament eshte nje okazion brilant per te pasur nje shtepi te ngrohte familjare ne vendin me te mire te qytetit. Me nje siperfaqe prej 110 m2 perbehet nga nje sallon i madh i ngjitur me pjesen e guzhines,guzhina e m...

me shme

Apartament me qera tek kompleksi poshte stacionit te trenit ne Tirane, (TRR-101-55)

Apartament me qera tek kompleksi poshte stacionit te trenit ne Tirane, (TRR-101-55)

Apartament i kendshem me te gjitha mobiljet dhe pajisjet. Me nje siperfaqe prej 140 m2 perbehet nga 3 dhoma gjumi, 2 banjo, nje sallon i madh i ngjitur me guzhinen dhe pjesen e ngrenjes. Ndodhet shume afer qendres se Tir...

me shme

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri poshte maternitetit te ri ne Tirane, (TRS-101-54)

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri poshte maternitetit te ri ne Tirane, (TRS-101-54)

 Ky apartament ju ofron luks ne te gjithe siperfaqen e tij prej 136 m2. E ndertuar me kujdes dhe me cilesi te larte te ofron 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe nje sallon I madh ngjtur me guzhinen dhe pjesen e ngrenje...

me shme

Apartament per shitje tek rruga Lidhja e Prizrenit ne Tirane, (TRS-101-53)

Apartament per shitje tek rruga Lidhja e Prizrenit ne Tirane, (TRS-101-53)

Apartament i mrekullueshem 1+1 ne katin e trete ten je ndertese te re  me vendndodhje afer Bllokut ne Tirane. Apartamenti konsiston ne nje hapesire te madhe ku ndodhet guzhina, pjesa e ndenjes dhe e ngrenjes dhe gji...

me shme

Apartament per shitje tek '21 Dhjetori' ne Tirane, (TRS-101-51)

Apartament per shitje tek '21 Dhjetori' ne Tirane, (TRS-101-51)

Ne nje nga zonat me qeta te Tiranes ne lagjen ’21 Dhjetori’ ndodhet ky apartament me nje siperfaqe prej 115.5 m2. Ju mund te keni nje shtepi modern ne nje nga lagjet me te preferuara te Tiranes. Hapesira brenda ndahe...

me shme

Apartament me qera afer parkut te Liqenit Artificial ne Tirane , (TRR-101-50)

Apartament me qera afer parkut te Liqenit Artificial ne Tirane , (TRR-101-50)

Apartament me qera afer liqenit ne Tirane. Perbehet nga 3 dhoma gjumi dhe nje sallon I madh ku perfshihen pjesa e ndenjes, e ngrenjes dhe pjesa e guzhines e kompletuar. Nje nga banjot ndodhet e ngjitur me dhomen matrimon...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter