Pronat e fundit

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muhamet Deliu, ne zonen e Freskut ne Tirane, (TRS-212-6)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muhamet Deliu, ne zonen e Freskut ne Tirane, (TRS-212-6)

Apartament modern afer restorant Fresku ne Tirane, afer ajrit te paster dhe qetesise. I mobiluar teresisht dhe me nje ndricim perfekt, cdo gje e punuar me shume kujdes dhe me shume shije. Me siperfaqe 115 m2 ju ofron sox...

me shme

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani, ne zonen e Bllokut, Tirane ,(TRR-212-5)

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani, ne zonen e Bllokut, Tirane ,(TRR-212-5)

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani, ne zonen e Bllokut ne Tirane, shtrihet ne 100 m2 me 2 dhoma gjumi dhe nje soxhiorno. Apartamenti ofrohet I pamobiluar dhe mund te perdoret edhe per zyra. Ndodhet ne katin e tr...

me shme

Dyqan me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, (TRR-212-4)

Dyqan me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, (TRR-212-4)

Nje hapesire e perkryer per dyqan ne nje nga ndertesat me te reja dhe me funksionale ne zonen e ‘Bllokut’ ne Tirane. Per cdo person qe po mendon te hapi nje dyqan prestigjoz ateher ky eshte vendi i duhur. Me nje ...

me shme

Toke per shitje ne Lunder, ne Tirane , (TRS-212-3)

Toke per shitje ne Lunder, ne Tirane , (TRS-212-3)

Shitet toke ne Lunder vetem 50 m larg nga kompleksi Blur, me nje siperfaqe prej 500 m2. Cmimi 75.000 €...

me shme

Zyre per shitje afer Gjykates se Larte ne Tirana , (TRS-212-2)

Zyre per shitje afer Gjykates se Larte ne Tirana , (TRS-212-2)

Shitet ambient per zyra me siperfaqe 30 m2, me hipoteke, pallati 13 katesh, prane Arshives se Shtetit, ose Gjykates se Krimeve te Renda, ne rrugen Reshit Petrela ne unaze me panel diellor, internet, kondisionier, ori...

me shme

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane , (TRS-212-1)

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane , (TRS-212-1)

Shitet, ambient me siperfaqe 140 m2, me hipoteke, pallati 13 katesh, prane Arshives se Shtetit, ose Gjykates se Krimeve te Renda, ne rrugen Reshit Petrela ne unaze, me 4 dhoma , 1 ambjent ndenje, me aneks gatimi, me ...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes, (TRR-101-108)

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes, (TRR-101-108)

Apartament me qera ne qender te Tiranes, vetem 500 m nga sheshi Skenderbej. Me siperfaqe 100 m2, nje dhome cift, nje dhome teke, guzhine kompletuar me te gjitha , soxhiorno e kompletuar gjithashtu ka decoder satellitor, ...

me shme

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane , (TRR-101-107)

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane , (TRR-101-107)

Apartment me qera tek Zogu i Zi, kompleksi Karl Topia. Me nje siperfaqe110 m2 ju jep te gjitha ato cfare kerkoni ne nje shtepi. E mobiluar ne menyre modern dhe te vecante ky apartament ndahet ne: soxhiorno e madhe bashka...

me shme

Lokal per shitje ne Tirane afer 21 Dhjetorit, (TRS-101-106)

Lokal per shitje ne Tirane afer 21 Dhjetorit, (TRS-101-106)

Lokal ne shitje tek fusha e zeze afer 21 Dhjetorit. Ne kompleksin e ri te pallateve qe eshte ndertuar vitet e fundit, ne brendesi te ketij kompleksi gjendet ky lokal per shitje. Me siperfaqe te brendshme rreth 50 m2 dhe ...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter