Pronat e fundit

Hotel ne shitje tek Mali i Robit ne Kavaje, (KVS-212-1)

Hotel ne shitje tek Mali i Robit ne Kavaje, (KVS-212-1)

Hoteli ndodhet rreth 500 m larg malit te Robit.Ne buze te autostrades dhe eshte 2000 metra katror siperfaqe toke ku ndahen ne 1750 m2 eshte ndertim dhe eshte 5 katesh. Kati i pare eshte bar i komletuar, restorant i kompl...

me shme

Ambjente per biznes me qera ne qytetin e Fierit, (FRR-212-1)

Ambjente per biznes me qera ne qytetin e Fierit, (FRR-212-1)

Ambjent per biznes me qera, ndodhet ne qytetin e Fierit ne rrugen Leonardo Murialdo. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 4000 m2, kati i dyte me gjatesi 100 m, gjeresi 40 m dhe lartesi 5 m. I perfunduar totalisht me instalime...

me shme

Apartament per shitje afer Liqenit Artificial te Tiranes, (TRS-212-10)

Apartament per shitje afer Liqenit Artificial te Tiranes, (TRS-212-10)

Apartament per shitje ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, afer Liqenit Artificial. Ne katin e peste ten je ndertese te sapoperfunduar me pamje nga liqeni. Pronari i ketij pallati ka treguar kujdes ne cdo detaji te nd...

me shme

Apartament 2+1 me qera tek rruga e Elbasanit ne Tirane , (TRR-212-9)

Apartament 2+1 me qera tek rruga e Elbasanit ne Tirane , (TRR-212-9)

Apartament me qera tek rruga e Elbasanit ne nje kompleks te ri pallati perball Ambasades Amerikane. Perbehet nga soxhiorno dhe guzhina te bashkangjitur dhe nje banjo. Apartamenti nuk eshte teresisht i mobiluar por me per...

me shme

Apartament 2+1 me qera tek rruga e Elbasanit ne Tirane , (TRR-212-8)

Apartament 2+1 me qera tek rruga e Elbasanit ne Tirane , (TRR-212-8)

Apartament me qera ne rrugen e Elbasanit perballe me Ambasaden Amerikane. Me nje siperfaqe pre 101 m2 ju ofron soxhiorno dhe guzhinen te ngjitur dhe te pajisur me te gjitha, 2 dhoma gjumi , 1 banjo dhe nje ballkon. Ndodh...

me shme

Apartament 2+1 per shitje rruga H.Myshketa ne Durres, (DRS-212-1)

Apartament 2+1 per shitje rruga H.Myshketa ne Durres, (DRS-212-1)

Apartament per shitje ne Durres, me siperfaqe 80 m2 ju ofron soxhiorno, sallon, 2 dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar dhe I punuar me finesse, guzhina e pajisur me te gjitha pajisjet e ne...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane, (TRR-212-7)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane, (TRR-212-7)

Ky apartament eshte nje okazion brilant per te pasur nje shtepi te ngrohte familjare ne vendin me te mire te qytetit. Me nje siperfaqe prej 126 m2 perbehet nga nje sallon i madh i ngjitur me pjesen e guzhines,guzhina e m...

me shme

Apartamente per shitje ne nje kompleks te ri ne Vlore, (VLS-212-2)

Apartamente per shitje ne nje kompleks te ri ne Vlore, (VLS-212-2)

Nje kompleks i ri ne Vlore ju ofron 3 apartamente per shitje me permasat •    Apartament 1+1, 68 m2, ne katin e katert. 600 €/m2 •    Apartament 1+1 68 m2, ne katin e peste, 600 €/m2 ...

me shme

Apartament 1+1 per shitje tek Uji i ftohte ne Vlore , (VLS-212-1)

Apartament 1+1 per shitje tek Uji i ftohte ne Vlore , (VLS-212-1)

Apartament 1+1 per shitje ne Vlore. Apartamenti ka nje siperfaqe perej 87 m2 dhe ndodhet ne kati e 5 te nje pallati te ri me ashensor tek  Uji i Ftohte ne Vlore.Apartamenti perbehet nga sallon me guzhine te bashkang...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter