Pronat e fundit

Apartament me qera afer parkut te Liqenit Artificial ne Tirane , (TRR-101-50)

Apartament me qera afer parkut te Liqenit Artificial ne Tirane , (TRR-101-50)

Apartament me qera afer liqenit ne Tirane. Perbehet nga 3 dhoma gjumi dhe nje sallon I madh ku perfshihen pjesa e ndenjes, e ngrenjes dhe pjesa e guzhines e kompletuar. Nje nga banjot ndodhet e ngjitur me dhomen matrimon...

me shme

Apartamente per shitje afer televizionit News 24, ne Shkoze, Tirane, (TRS-101-49)

Apartamente per shitje afer televizionit News 24, ne Shkoze, Tirane, (TRS-101-49)

Zgjidhni apartamentin qe ju deshironi ne nje zone te qete dhe me ajer te paster. Kompleksi i pallateve sapo ka nisur dhe do ndertohet ne Shkoze te Tiranes, duke i dhene mundesine gjithesecilit te zgjedhi nje apartament m...

me shme

Garsoniere per shitje ne Sarande prane hotel Butrintit, (SRS-101-1)

Garsoniere per shitje ne Sarande prane hotel Butrintit, (SRS-101-1)

Sarande,Garsionere ne shitje, Kanali i Cukes. Apartamenti ndodhen shume prane bregdetit te bukur te Sarandes dhe pozicionohet ne rrugen nacionale Sarande-Butrint, Objekti eshte ndertim i vitit 2007, me dokumentacion te r...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne lagjen Pavarsia ne Vlore , (VLS-101-12)

Apartament 2+1 per shitje ne lagjen Pavarsia ne Vlore , (VLS-101-12)

Shitet apartament me siperfaqe totale 112.1 m2 nga keto siperfaqe e apartamentit 95.32 dhe siperfaqe verande 16.8 , e organizuar me nje dhome ndenje dhe dy dhoma gjumi, verande dhe dy banjo. Ndodhet ne katin e dyte te ba...

me shme

Apartament 1+1 ne shitje afer shkolles se Baletit ne Tirane, (TRR-101-48)

Apartament 1+1 ne shitje afer shkolles se Baletit ne Tirane, (TRR-101-48)

Apartament per shitje tek Shkolla e Baletit I mobiluar me nje stil modern. Me nje siperfaqe prej 58 m2 mund te gjeni  sallonin te bashkangjitur me aneksin, nje dhime gjumi , nje banjo dhe ballkonin. Nje pallat i vje...

me shme

Dyqan me qera tek Komuna e Parisit, perballe zyrave te Sigmes, (TRR-101-47)

Dyqan me qera tek Komuna e Parisit, perballe zyrave te Sigmes, (TRR-101-47)

Dyqan me qera tek Komuna e Parisit, afer zyrave te Sigmes. Jepet nje hapesire prej 55 m2 e ndare ne 2 dhoma. Me pare ka qene nje farmaci dhe eshte akoma e mobiluar ne gjendje te tille. E mobiluar me kujdes dhe elegance. ...

me shme

Apartament per shitje ne Elbasan, prane bankes BKT, (ELS-101-2)

Apartament per shitje ne Elbasan, prane bankes BKT, (ELS-101-2)

Elbasan, Apartament 2+1 me siperfaqe 117 m2, e organizuar ne formen 2 + 1 me nje banjo dhe 2 ballkone, orientim jug-lindje ndodhur ne katin e XI te godines ne qender te Elbasanit. Ky ambjent ndodhet ne perberje te godine...

me shme

Zyre per shitje ne qender te qytetit te Elbasanit, afer Postes, (ELS-101-1)

Zyre per shitje ne qender te qytetit te Elbasanit, afer Postes, (ELS-101-1)

Njesi komerciale 63m2, ndodhet ne katin e IV, te nje ndertimi te ri polifunksional 12 kateshe ne qender te qytetit Elbasan. Ne perberje te godines gjenden ambiente per zyra, njesi tregetimi dhe sherbimi, apartamente bani...

me shme

Apartament ne shitje tek ish Fabrika e Orizit ne Vlore, (VLS-101-11)

Apartament ne shitje tek ish Fabrika e Orizit ne Vlore, (VLS-101-11)

Apartament 1+1 me siperfaqe 72 m2 dhe 27 m2 verande e organizuar me nje dhome ndenje dhe nje dhome gjumi, dhe nje banjo. Ndodhet ne katin e VI te banimit. Apartamenti eshte i sistemuar dhe funksional per banim ne cdo sti...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter