Pronat e fundit

Apartament 2+1 me qera afer Ambasades Amerikane, (TRR-312-4)

Apartament 2+1 me qera afer Ambasades Amerikane, (TRR-312-4)

Ky apartament eshte nje okazion brilant per te pasur nje shtepi te ngrohte familjare ne vendin me te mire te qytetit. Me nje siperfaqe prej 100 m2 perbehet nga nje sallon i madh i ngjitur me pjesen e guzhines,guzhina e m...

me shme

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane , (TRR-312-3)

Apartament 2+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane , (TRR-312-3)

Apartament me qera tek Zogu i Zi ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 112 m2 ju ofron nje soxhorno te madhe bashke me pjesen e ngrenjes dhe guzhinen e kompletuar plotesihst me te gjitha pajisjet. Perbehet edhe nga 2 dhoma gj...

me shme

Apartament 2+1 me qera ne lagjen Don Bosko ne Tirane , (TRR-312-2)

Apartament 2+1 me qera ne lagjen Don Bosko ne Tirane , (TRR-312-2)

Apartament me qera ne Don Bosko, pallatet Hawai. Me nje siperfaqe te brendshme prej 80 m2 e shfrytezuar ne menyren e duhur duke krijuar nje ambjent te ngrohte dhe shume familjare.  Me nje stil te vecante dhe plot sh...

me shme

Apartament 2+1 per shitje ne Don Bosko, Tirane (TRS-312-1)

Apartament 2+1 per shitje ne Don Bosko, Tirane (TRS-312-1)

Apartament per shitje ne Don Bosko, pallatet Hawai ne Tirane Me nje siperfaqe te brendshme prej 79 m2 e shfrytezuar ne menyren e duhur duke krijuar nje ambjent te ngrohte dhe shume familjar.  Perbehet nga nje korr...

me shme

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane , (TRR-212-14)

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane , (TRR-212-14)

Hapesire per dyqan me qera tek rruga Myslym Shyri Street. Mund te jepet me qera per cdo lloji biznesi. Me vendndodhje ne rrugen kryesore te Myslmy Shyrit perball Alb Telecom-it. Cmimi 4000 €/muaj ...

me shme

Dyqan per shitje tek qendra Condor ne Tirane , (TRS-212-13)

Dyqan per shitje tek qendra Condor ne Tirane , (TRS-212-13)

Dyqan per shitje ne qendren Condor tek rruga e Kavajes. Me nje siperfaqe totale prej 79 m2 te cilat ndahen ne 49 kati I pare dhe 30 bodrum. Ndodhet ngjitur me supermarketin Euromax, mund te perdoret per cdo lloji aktivit...

me shme

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane, (TRR-212-12)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane, (TRR-212-12)

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Delvina afer Postes. Me nje siperfaqe prej 80 m2 perbehet nga soxhiorno bashke me guzhinen dhe pjesen e ngrenjes, 1 dhome gjumi , 2 banjo dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e trete te ...

me shme

Vile me qera ne Durres ne rrugen Vaso Pasha, (DRR-212-2)

Vile me qera ne Durres ne rrugen Vaso Pasha, (DRR-212-2)

Vile 3 kateshe me qera ne Durres, Me 5 dhoma gjumi, nje sallon te madh , dhome ngrenje , 2 guzhina , 2 banjo. Depozite uji 6000 l, me pamje nga mallet. Gjysem ore larg nga deti Adriatik. Me linje telefoni dhe ne nje lagj...

me shme

Dyqan me qera afer Zogut te Zi ne Tirane, (TRR-212-11)

Dyqan me qera afer Zogut te Zi ne Tirane, (TRR-212-11)

Dyqan me qera  ne fillim te rruges Don Bosko. Me nje siperfaqe prej 125 m2, eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, sidomos ofrimi i sherbimeve. Nuk ka pamje nga rruga kryesore, por eshte lehtesisht i aksesues...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter