Pronat e fundit

Per SHITJE, apartamente ne plazhin me te frequentuar ne Sarande duke filluar nga 32,000€ (SRS-1008)

Per SHITJE, apartamente ne plazhin me te frequentuar ne Sarande duke filluar nga 32,000€ (SRS-1008)

3 km larg qendres se qytetit te Sarandes, prane plazhit me te frekuentuar te Sarandes. Objekti eshte me orientim nga deti 2 minuta ne kembe per ne plazh. Apartamente te disponueshem: 4 cope: Apt 65m2, 1+1, plus b...

me shme

Truall per shitje ne Orikum, Vlora

Truall per shitje ne Orikum, Vlora

Trual me prespektive per zhvillime te ndryshme si qender biznesi apo resorte gjigande prane qytetit te Vlores, traulli ka dekumenta te rregullta dhe pritet se shpejti te merret master plani i zones. Ne kete prone munde t...

me shme

Per SHITJE Apartamente dhe Vila ne vije te pare bregdeti ne Sarande (SRS-1010)

Per SHITJE Apartamente dhe Vila ne vije te pare bregdeti ne Sarande (SRS-1010)

" Gjiri I Bukenvileve" është projekt tepër dinamik në tipologjinë e tij: Brezi i parë janë vila me një sip prej 134.45 m2 Brezi i dytë janë dy objekte 3 katëshe me apartamente 2+1 që arrijnë një s...

me shme

Apartamente per SHITJE ne Sarande, me pamje nga deti (SRS-1005)

Apartamente per SHITJE ne Sarande, me pamje nga deti (SRS-1005)

Ne buze te rruges Sarande-Butrint, kemi nje kompleks te ri 5+1 katesh me garazh. Punimet mbarojne ne Janar 2012. Te gjithe apartamentet kane pamje nga deti, dhe plazhi eshte me pak se 2 minuta ne kembe larg. Apartament...

me shme

Truall nr Dellenje Vlore per shitje

Truall nr Dellenje Vlore per shitje

This giagantic Float of land is in the front of the Ionian coast and is destined for tourism development. ...

me shme

Jepet magazine me QERA ne Tirane, autostrada TR-DR km10, 1,350m2(TRR1010)

Jepet magazine me QERA ne Tirane, autostrada TR-DR km10, 1,350m2(TRR1010)

Magazina eshte me siperfaqe totale 1,350m2 ku 1,000m2 jane ndertim dhe pjesa tjeter parkim. Pozicionuar ne buze te rruges dytesore te autostrades Tirane-Durres ne kilometrin 10. Tavanet jane 11 metra te larte. Cmimi:...

me shme

Apartamente per SHITJE ne Sarande | Me pamje nga deti | 750€/m2 (SRS-1015)

Apartamente per SHITJE ne Sarande | Me pamje nga deti | 750€/m2 (SRS-1015)

Apartamente per Shitje ne Sarande, ne buze te rruges Sarande-Ksamil prane ish Kampit te Punetoreve kemi ne dorezim nje objekt te ri 5+1 katesh me garazh ndentoke. Apartamentet variojne nga 70-122m2 dhe te gjithe e shikoj...

me shme

Dyqan me QERA ne Tirane prane gjimnazit Sami Frasheri, 60m2 (TRR-1001)

Dyqan me QERA ne Tirane prane gjimnazit Sami Frasheri, 60m2 (TRR-1001)

Jepet me qera dyqan ne qendren tregtare "17 nentori" prane gjimnazit Sami Frasheri. Dyqani ndodhet ne katin e 2-te dhe ne nje rruge me shume levizje. Ka nje siperfaqe prej 60m2, tualet, telefon, sistem antizjarr...

me shme

Apartamente per SHITJE ne Sarande, te | Buze Detit| (SRS-1014)

Apartamente per SHITJE ne Sarande, te | Buze Detit| (SRS-1014)

Apartamente per Shitje ne Sarande, ne nje objekt te ri me garazh prane portit. Objekti ndodhet ne buze te detit, dhe gjithe apartamentet e shikojne detin. Pozicioni strategjik siguron qe pamja e detit nuk do te kompro...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter