Pronat e fundit

127m2 apartament me Qera, Rr. Pjeter Budi, Tirane(TRR-1005)

127m2 apartament me Qera, Rr. Pjeter Budi, Tirane(TRR-1005)

127m2 apartament me Qera, Rr. Pjeter Budi, Tirane. Apartamenti eshte I arretuar shume bukur. Shikoni fotot. Perbehet: 2 dhoma gjumi 2 banjo Ballkon I madh Kuzhine dhe dhome ndenje e madhe Ashensor ...

me shme

Per SHITJE, dyqan|garazh| oborr| tek zona Iliria ne Plazhin e Durresit (DRS-1005)

Per SHITJE, dyqan|garazh| oborr| tek zona Iliria ne Plazhin e Durresit (DRS-1005)

Per SHITJE, kemi nje dyqan 490m2 + garazh/magazine 660 m2 + oborr 200 m2. Dyqani eshte 490 m2 dhe ndodhet ne plazhin Iliria Durres, karshi ish-Bllokut sot Rezidence Qeveritare. Ndodhet buze rruge me rruge te asfaltuar ...

me shme

Per SHITJE Apartamente ne Vlore | Kompleksi 15,000m2 tek uji i Ftohte (VLS-1006)

Per SHITJE Apartamente ne Vlore | Kompleksi 15,000m2 tek uji i Ftohte (VLS-1006)

Pershkrimi i punimeve: Punimet vazhdojne per realizimin e objektit me madheshtor dhe ultra modern ne lagjen Uji i Ftohte. Objekti eshte i organizuar ne menyre te tille qe cdo apartament ka pamje nga deti dhe ndertesa...

me shme

Per SHITJE kemi 13 apartamente te madhesive te ndryshme ne Plazhin e Durresit, duke filluar nga 18,000€ ose 400€/m2 (DRS-1006)

Per SHITJE kemi 13 apartamente te madhesive te ndryshme ne Plazhin e Durresit, duke filluar nga 18,000€ ose 400€/m2 (DRS-1006)

Per SHITJE, kemi 13 apartamente te madhesive te ndryshme, me CMIME FANTASTIKE, ne nja pallat tek zona Iliria perballe me rezortin Adriatik 1. Pallati ka 10 kate banimi dhe apartamentet qe kemi akoma ne shitje ndodhen ne...

me shme

Per SHITJE, Ambient Biznessi 150 m2 ne Sarande | 150,000€ (SRS-1006)

Per SHITJE, Ambient Biznessi 150 m2 ne Sarande | 150,000€ (SRS-1006)

Ne katin e 1re te nje objekti te ri 5+1 katesh, ne Sarande kemi nje dyqan 150 m2. Detajet: Siperfaqja: 150m2 1 tualet Tavanet 5 metra te larte, keshtu qe dyqani/lokali mund te ndahet ne 2 kate Objekti ndodhet ne...

me shme

Per SHITJE, Dyqan tek Uji i Ftohte, Vlore | me HIPOTEKE! (VLS-1003)

Per SHITJE, Dyqan tek Uji i Ftohte, Vlore | me HIPOTEKE! (VLS-1003)

Dyqan per shitje, me Hipoteke ne zonen me te kerkuar te Vlores. Dyqani ndodhet ne buze te rruges kryesore, fare prane residences qeveritare tek Uji I Ftohte. Eshte ne katin e pare te nje objekti modern te sapo ndertuar. ...

me shme

Vile me QERA, 2kate me bace ne Tirane, prane ETC, ABA, Amb Amerikane (TRR-1009)

Vile me QERA, 2kate me bace ne Tirane, prane ETC, ABA, Amb Amerikane (TRR-1009)

Jepet me QERA vile 2 kateshe me bace te madhe (me vend per garazh nese nevojitet). 5 minuta ne kembe nga ETC, Abasada Amerikane, ABA Business Center. Vila eshte 100m2 si ndertim dhe 280 m2 bashke me bacen. Kati...

me shme

Per SHITJE, ambjent 1,600 m2 ne katin e fundit (10te) ne Plazhin e Durresit prane Adriatik 1 (DRS-1007)

Per SHITJE, ambjent 1,600 m2 ne katin e fundit (10te) ne Plazhin e Durresit prane Adriatik 1 (DRS-1007)

Per SHITJE, kemi nje ambjent 1,600 m2 ne katin e 10 te nje pallati ne Plazhin e Durresit, prane rezortit Adriatik 1. Ambjenti eshte I rrethuar me veranda madheshtore nga para dhe mbrapa. I shtruar me pllaka mermeri ciles...

me shme

Per SHITJE Apartamente ne Sarande | me pamje nga deti | duke filluar nga 20,500€ (SRS-1007)

Per SHITJE Apartamente ne Sarande | me pamje nga deti | duke filluar nga 20,500€ (SRS-1007)

Objekti ndodhet ne buze te rruges me pamje nga deti, prane disko Mango. 6+1 kate. Apartamentet e disponueshem: 1 cope: Kati 4, Garsoniere, 45m2, 1 ballkon anesor nga Jugu. 20,500€ 1 cope: 1+1, 60m2, 1 ball...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter