Pronat e fundit

Apartamente per shitje ,1+1 ne qytetin e Vlores , (VLS-101-1)

Apartamente per shitje ,1+1 ne qytetin e Vlores , (VLS-101-1)

 Ne zemer te Vlores afer hotel ‘Pavarsia‘ mund te gjeni  shtepine tuaj ne nje qytet bregdetar.Pallati eshte ne ndertim e siper gje qe ju jep mundesine te pronotoni dhe te paguani ngadal per shptepine tuaj t...

me shme

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRR-101-21)

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri  ne Tirane , (TRR-101-21)

  Apartament i ri i mobiluar me hapesire 145 m2 ne nje nga pjeset me te bukura te Tiranes tek rruga Sami Frasheri, ngjitur me qendren Nobis ne Tirane. Ky apartament ju jep kenaqesine te jetoni ne nje sallon te m...

me shme

Hotel per shitje ne Golem,500m nga Shkembi i Kavajes (TRS-101-20)

Hotel per shitje ne Golem,500m nga Shkembi i Kavajes (TRS-101-20)

Hotel ne shitje ne nje nga vendet me te populluara per turistet ne Golem ,rreth 500 nga Shkembi  i Kavajes.Eshte ndertuar me material te cilesise se pare,me nje dekor te kendshem dhe mobiluar ne menyre modern.Ky hot...

me shme

Toke ne shitje afer Qytetit Studenti, Tirane , (TRS-101-19)

Toke ne shitje afer Qytetit Studenti, Tirane , (TRS-101-19)

Pjese toke per shitje afer Qytet Studentit ne Tirane.Me letra te rregullta per ndertim dhe me nje siperfaqe prej 1200 m2. Perbehet nga 2 shpija te ngjitura me njera tjetren dhe hapsirat perreth tyre me siperfaqe perkates...

me shme

Hapesire e madhe per zyra me qera tek sheshi Avni Rustemi, Tirane (TRR-101-18)

Hapesire e madhe per zyra me qera tek sheshi Avni Rustemi, Tirane (TRR-101-18)

 Ne nje nga vendet me strategjike te Tiranes,nje hapesire me nje stil te vecante. E ndertuar me qualitetin me te larte dhe e mbajtur shume mire.Me 2 kate dhe me nje siperfaqe totale prej 200 m2.Mund te perdoret per ...

me shme

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane, (TRR-101-17)

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane, (TRR-101-17)

Apartament me qera tek rruga Pjeter Bogdani.Nje apartament spacioz dhe me ndricim te shkelqyer me 3 dhoma gjumi  ne nje nga pjeset me te bukura te qytetit te Tiranes.Siperfaqja totale eshte 138m2 me nje sallon te ma...

me shme

Vile me qera ne zemer te Tiranes, (TRR-101-16)

Vile me qera ne zemer te Tiranes, (TRR-101-16)

    Nje vile elegante dhe me stil ne nje lagje te qete dhe ne zemer te Tiranes,villa eshte e rrethuar me nje oborr te mirembajtur dhe me pishine verore  dhe nje hapsire te kendshme rreth saj bashke m...

me shme

Vile per qira ne rrugen Ali Visha ne Tirane

Vile per qira ne rrugen Ali Visha ne Tirane

Vile per qira ne rrugen Ali Visha, prane me rrugen Pjeter Budi ne Tirane.  Vila pozicionohet ne nje zone te qytetit qe karakterizohet nga qetesia dhe siguria.  Ka nje siperfaqe te brendshme prej 220 m2 dhe ob...

me shme

Dyqan me qera tek rruga 'Abdyl Frasheri' ne Tirane , (TRR-101-14)

Dyqan me qera tek rruga 'Abdyl Frasheri' ne Tirane , (TRR-101-14)

Jepet me qera dyqan te rruga ‘Abdyl  Frasheri ‘ tek  libri Universitar.Nje pjese e shkelqyer per dyqan me nje siperafaqe prej 145 m2 dhe me vendndodhje ne katin e dyte te kesaj ndertese. Dyqani ndodhet n...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter