Pronat e fundit

Apartamente per Shitje ne Sarande |ne hyrje te qytetit | rezervo sot dhe kurse €€€ (SRS-1009)

Apartamente per Shitje ne Sarande |ne hyrje te qytetit |  rezervo sot dhe kurse €€€ (SRS-1009)

Objekti fillon ne vere te 2011 dhe mbaron ne Gusht 2012. Ne rrugen kryesore prane qendres se qytetit. 6 apartamente ne cdo kat. 6 Kate banimi, plus dyqanet. Garsoniere | 1+1 65-75m2 | 2+1 130m2 | 2 tuale...

me shme

Truall per Shitje ne Sauk, Tirane | Prane shkolles Wilson (TRS1002)

Truall per Shitje ne Sauk, Tirane | Prane shkolles Wilson (TRS1002)

Truall per shitje ne Sauk, Tirane | prane Shkolles Wilson me pamje nga Liqeni dhe parku i Tiranes. Zone e studiuar per vila dhe trualli eshte gati per ndertim. Prane residences te Ambasades Hollandeze. Siperfaqja: 2,00...

me shme

Apartament 115m2 me QERA tek Rr. 4 Deshmoret, Tirane (TRR-1004)

Apartament 115m2 me QERA tek Rr. 4 Deshmoret, Tirane (TRR-1004)

Jepet me QERA apartament i ri, 115 m2, me parking ne garazh, tek Rr. 4 Deshmoret ne Tirane. Apt ndodhet ne nje komplex te sapo ndertuar. Ju do jeni banuesit e pare ne kete apt. Apt eshte i teri I shtruar me parket (perve...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter