Pronat e fundit

Per SHITJE, ambjent 1,600 m2 ne katin e fundit (10te) ne Plazhin e Durresit prane Adriatik 1 (DRS-1007)

Per SHITJE, ambjent 1,600 m2 ne katin e fundit (10te) ne Plazhin e Durresit prane Adriatik 1 (DRS-1007)

Per SHITJE, kemi nje ambjent 1,600 m2 ne katin e 10 te nje pallati ne Plazhin e Durresit, prane rezortit Adriatik 1. Ambjenti eshte I rrethuar me veranda madheshtore nga para dhe mbrapa. I shtruar me pllaka mermeri ciles...

me shme

Per SHITJE Apartamente ne Sarande | me pamje nga deti | duke filluar nga 20,500 (SRS-1007)

Per SHITJE Apartamente ne Sarande | me pamje nga deti | duke filluar nga 20,500 (SRS-1007)

Objekti ndodhet ne buze te rruges me pamje nga deti, prane disko Mango. 6+1 kate. Apartamentet e disponueshem: 1 cope: Kati 4, Garsoniere, 45m2, 1 ballkon anesor nga Jugu. 20,500 1 cope: 1+1, 60m2, 1 ballko...

me shme

Per SHITJE, apartamente ne plazhin me te frequentuar ne Sarande duke filluar nga 32,000 (SRS-1008)

Per SHITJE, apartamente ne plazhin me te frequentuar ne Sarande duke filluar nga 32,000 (SRS-1008)

3 km larg qendres se qytetit te Sarandes, prane plazhit me te frekuentuar te Sarandes. Objekti eshte me orientim nga deti 2 minuta ne kembe per ne plazh. Apartamente te disponueshem: 4 cope: Apt 65m2, 1+1, plus b...

me shme

Truall per shitje ne Orikum, Vlora

Truall per shitje ne Orikum, Vlora

Trual me prespektive per zhvillime te ndryshme si qender biznesi apo resorte gjigande prane qytetit te Vlores, traulli ka dekumenta te rregullta dhe pritet se shpejti te merret master plani i zones. Ne kete prone munde t...

me shme

Per SHITJE Apartamente dhe Vila ne vije te pare bregdeti ne Sarande (SRS-1010)

Per SHITJE Apartamente dhe Vila ne vije te pare bregdeti ne Sarande (SRS-1010)

" Gjiri I Bukenvileve" sht projekt tepr dinamik n tipologjin e tij: Brezi i par jan vila me nj sip prej 134.45 m2 Brezi i dyt jan dy objekte 3 katshe me apartamente 2+1 q arrijn nj sip deri 85 m2 ...

me shme

Apartamente per SHITJE ne Sarande, me pamje nga deti (SRS-1005)

Apartamente per SHITJE ne Sarande, me pamje nga deti (SRS-1005)

Ne buze te rruges Sarande-Butrint, kemi nje kompleks te ri 5+1 katesh me garazh. Punimet mbarojne ne Janar 2012. Te gjithe apartamentet kane pamje nga deti, dhe plazhi eshte me pak se 2 minuta ne kembe larg. Apartament...

me shme

Truall nr Dellenje Vlore per shitje

Truall nr Dellenje Vlore per shitje

This giagantic Float of land is in the front of the Ionian coast and is destined for tourism development. ...

me shme

Jepet magazine me QERA ne Tirane, autostrada TR-DR km10, 1,350m2(TRR1010)

Jepet magazine me QERA ne Tirane, autostrada TR-DR km10, 1,350m2(TRR1010)

Magazina eshte me siperfaqe totale 1,350m2 ku 1,000m2 jane ndertim dhe pjesa tjeter parkim. Pozicionuar ne buze te rruges dytesore te autostrades Tirane-Durres ne kilometrin 10. Tavanet jane 11 metra te larte. Cmimi:...

me shme

Apartamente per SHITJE ne Sarande | Me pamje nga deti | 750/m2 (SRS-1015)

Apartamente per SHITJE ne Sarande | Me pamje nga deti | 750/m2 (SRS-1015)

Apartamente per Shitje ne Sarande, ne buze te rruges Sarande-Ksamil prane ish Kampit te Punetoreve kemi ne dorezim nje objekt te ri 5+1 katesh me garazh ndentoke. Apartamentet variojne nga 70-122m2 dhe te gjithe e shikoj...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter