Pronat e fundit

Apartamente per SHITJE ne Sarande | Me pamje nga deti | 750€/m2 (SRS-1015)

Apartamente per SHITJE ne Sarande | Me pamje nga deti | 750€/m2 (SRS-1015)

Apartamente per Shitje ne Sarande, ne buze te rruges Sarande-Ksamil prane ish Kampit te Punetoreve kemi ne dorezim nje objekt te ri 5+1 katesh me garazh ndentoke. Apartamentet variojne nga 70-122m2 dhe te gjithe e shikoj...

me shme

Dyqan me QERA ne Tirane prane gjimnazit Sami Frasheri, 60m2 (TRR-1001)

Dyqan me QERA ne Tirane prane gjimnazit Sami Frasheri, 60m2 (TRR-1001)

Jepet me qera dyqan ne qendren tregtare "17 nentori" prane gjimnazit Sami Frasheri. Dyqani ndodhet ne katin e 2-te dhe ne nje rruge me shume levizje. Ka nje siperfaqe prej 60m2, tualet, telefon, sistem antizjarr...

me shme

Apartamente per SHITJE ne Sarande, te | Buze Detit| (SRS-1014)

Apartamente per SHITJE ne Sarande, te | Buze Detit| (SRS-1014)

Apartamente per Shitje ne Sarande, ne nje objekt te ri me garazh prane portit. Objekti ndodhet ne buze te detit, dhe gjithe apartamentet e shikojne detin. Pozicioni strategjik siguron qe pamja e detit nuk do te kompro...

me shme

Jepet me QERA, apartament 156m2, 3+1, tek ish-Blloku, Tirane (TRR-1014)

Jepet me QERA, apartament 156m2, 3+1, tek ish-Blloku, Tirane (TRR-1014)

Apartament madheshtor, 156 m2, me QERA ne qender te ish-Bllokut. Apartamenti ndodhet ne nje godine modern me 2 ashensore. Parametrat: 3 dhoma, 2 tualete, dhome ndenje e madhe, dhome ngrenie dhe kuzhine me vete ...

me shme

Apartamente per Shitje ne Sarande |ne hyrje te qytetit | rezervo sot dhe kurse €€€ (SRS-1009)

Apartamente per Shitje ne Sarande |ne hyrje te qytetit |  rezervo sot dhe kurse €€€ (SRS-1009)

Objekti fillon ne vere te 2011 dhe mbaron ne Gusht 2012. Ne rrugen kryesore prane qendres se qytetit. 6 apartamente ne cdo kat. 6 Kate banimi, plus dyqanet. Garsoniere | 1+1 65-75m2 | 2+1 130m2 | 2 tuale...

me shme

Truall per Shitje ne Sauk, Tirane | Prane shkolles Wilson (TRS1002)

Truall per Shitje ne Sauk, Tirane | Prane shkolles Wilson (TRS1002)

Truall per shitje ne Sauk, Tirane | prane Shkolles Wilson me pamje nga Liqeni dhe parku i Tiranes. Zone e studiuar per vila dhe trualli eshte gati per ndertim. Prane residences te Ambasades Hollandeze. Siperfaqja: 2,00...

me shme

Apartament 115m2 me QERA tek Rr. 4 Deshmoret, Tirane (TRR-1004)

Apartament 115m2 me QERA tek Rr. 4 Deshmoret, Tirane (TRR-1004)

Jepet me QERA apartament i ri, 115 m2, me parking ne garazh, tek Rr. 4 Deshmoret ne Tirane. Apt ndodhet ne nje komplex te sapo ndertuar. Ju do jeni banuesit e pare ne kete apt. Apt eshte i teri I shtruar me parket (perve...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter