Pronat e fundit

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Janos Hyniadi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 147 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tuale...

me shme

Garsoniere me qira prane qendres Eleonor ne Tirane

Garsoniere me qira prane qendres Eleonor ne Tirane

Garsoniere me qira ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 37 m2 te organizuar ne nje ambient te hapur, korridor dhe banjo.  Shtepia ofroh...

me shme

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Riza Cerova ne Tirane

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Riza Cerova ne Tirane

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 68 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, banjo, korridor dhe ba...

me shme

Apartament 2+1 me qira prane rrethllotullimit te Doganes ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane rrethllotullimit te Doganes ne Tirane

Apartament 2+1 me qira prane rruges Teodor Keko ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe. Ka nje siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne dhome ndenje, aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, korridor dhe banjo...

me shme

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Astirit ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Astirit ne Tirane

Apartament 2+1 me qira, prane Alpha Bank ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 103 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, ballk...

me shme

Apartament 2+1 me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 2 ne Tirane

Apartament 2+1 me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 2 ne Tirane

Apartament modern 2 + 1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit 2, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te pallatit , pjese e rezidences Ka nje siperfaqe prej 103 m2, organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi,...

me shme

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 120 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 108.9 m2 te organizuar ne sallon dhe kuz...

me shme

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Fadil Rada ne Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Fadil Rada  ne Tirane

Apartament per shitje prane Gjykates se Apelit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri te sapoperfunduar ne krah te Unazes se Vogel se Tiranes. Siperfaqja totale eshte 81 m2 dhe eshte e organizuar...

me shme

Apartament 2+1 per shitje tek ATSH-ja , ne krah te bulevardit Zhan DArk ne Tirane

Apartament 2+1 per shitje tek ATSH-ja , ne krah te bulevardit Zhan DArk ne Tirane

Apartament per shitje prane Gjykates se Apelit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri te sapoperfunduar ne krah te Unazes se Vogel se Tiranes. Siperfaqja totale eshte 119.5 me dhe te brendshme 10...

me shme
Copyright REALESTATE.AL. All Rights Reserved.
Albania Website Partners

Our Network

Kreu / Me qera / Ne shitje / Regjistroni pronen tuaj / Rreth Nesh / Pse Shqiperia / Menaxhimi / Projekte / Kontakt
for sale in albania / for rent in albania / property in / albania / imobiliare / estate / residence in albania / albania property / albania / properties / global / tirana / aboutalbania / auto albania / url shorter